FORM AT WOOD

FORM AT WOOD

FORM AT WOOD

“Naszą misją jest nieustanne dążenie do kreowania i wytwarzania drewnianych produktów wzbogacających wnętrza i doznania estetyczne naszych klientów.” 

 

Historia, Którą Rozpoczął Dziadek 

FORM AT WOOD założyli Kamil Schynol i Mateusz Halek, bazując na solidnych fundamentach opartych na wiedzy i doświadczeniu w obróbce drewna przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Wszystko zaczęło się ponad pół wieku temu, kiedy to dziadek Mateusza założył swój warsztat stolarski. Opracował i doskonale opanował technologię obróbki drewna, a jego maszyny z powodzeniem działają do dziś.

Modelarnia, początkowo prowadzona przez dziadka Mateusza, a następnie rozwinięta przez jego syna, zyskała znakomitą reputację i przez wiele lat była powszechnie uznawana za jednego z liderów rynku. Teraz, w tej samej lokalizacji, rozpoczyna się nowy, ekscytujący rozdział, a Ty masz okazję być jego częścią.

Innowacja i Technologia

Naszym celem jest pełna satysfakcja klienta, dlatego zawsze stawiamy na najwyższy standard obsługi. Klienci FORM AT WOOD mogą liczyć na nasze pełne wsparcie – począwszy od doradztwa przed zakupem, przez etap realizacji projektu, aż po opiekę posprzedażową. Gdy pojawiają się jakiekolwiek komplikacje, niezwłocznie pomagamy rozwiązać każdy problem. 

Choć produkcja drewnianych paneli opiera się na precyzyjnych maszynach CNC, to właśnie dzięki naszemu zespołowi produkt końcowy jest tak przyjemny dla oka i w dotyku. Wieloletnia tradycja pracy w drewnie oraz skrupulatna kontrola jakości przez członków naszego zespołu na każdym etapie produkcji gwarantują najwyższą jakość wykończenia produktu, z dbałością o każdy szczegół.

Dbamy o Naturę

FORM AT WOOD stawia dobro natury na pierwszym planie. Wszystkie nasze produkty są tworzone zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i z głębokim poszanowaniem środowiska naturalnego.

Standardy te dotyczą między innymi materiału wykorzystywanego przez FAW (drewna), pozyskiwanego wyłącznie od podmiotów prowadzących zrównoważoną gospodarkę leśną. Jako firma, która jest oparta na zasobach naturalnych, bierzemy na siebie odpowiedzialność, poprzez coroczne sadzenie drzew.

Pragniemy wnieść pozytywny wkład w ochronę naszego środowiska, dbając o to, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się tym samym pięknym krajobrazem, którego my mamy szansę doświadczać dzisiaj.