Cabasse JAVA MC40 - kolumny podłogowe.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cabasse
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • para
  • 9 999,00 zł / para
  • Oblicz_raty_duckblue

Cabasse Java MC40 - kolumny podłogowe z głośnikiem współosiowym i bass-reflex wychodzącym w podstawę.

Cabasse Java MC 40 - kolumny podłogowe.

Nowością są użyte głośniki: nowe generacje kopułki DOM36 oraz głośnika średnio-wysokotonowego 17T15. Wysokotonowy wykorzystuje technologie AIRE – Air Integrated Response Extender, która dzięki specjalnemu kształtowi obudowy pozwala na rozciągniecie zakresu produkowanych przez głośnik częstotliwości na krańcach jego użytkowego pasma. W konsekwencji wynosi ono aż 1500-22.000 Hz. Membranę wykonano z opatentowanego przez Cabasse materiału zwanego Kaladex wykorzystywanego pierwotnie w przemyśle kosmicznym.

Koaksjalny układ głośnika średnio-wysokotonowego. Ideą jest wykreowanie punktowego (pozornego) źródła dźwięku dla jak najszerszego zakresu częstotliwości, co może poprawić naturalność i precyzję sceny dźwiękowej a także charakterystyki kierunkowe. Membrana średniotonowa znajduje się, dookoła głośnika wysokotonowego, który zresztą sam ma krótką tubkę , więc wpływ średniotonowego na promieniowanie wysokich tonów jest niewielki. Z kolei ograniczenie działania układu koncentrycznego do zakresu powyżej 900 Hz nie przekreśla poważnych zalet takiego przetwarzania, przynajmniej tej części pasma.

Specyfikacja:

- Budowa: 3 drożne
- Głośnik: Głośnik: 1 x BC10 - wysoko-średniotonowy, 2 x 17 cm woofer
- Nominalna impedancja: 8 Ohm
- Minimalna impedancja: 3,4 ohms
- Skuteczność: 90 dB
- Filtr częstotliwościowy: 900 - 3,400 Hz
- Pasmo przenoszenia: 59 - 23,000 Hz
- Moc: 110 / 770 W
- Wymiary(W x S x G): 110 x 25 x 35 cm
- Waga: 24,5 kg
- Kolor: czarny mat (brushed black)