Audia Flight

Audia Flight

Audia Flight - Założona w 1996 roku przez Massimiliano Marziego i Andreę Nardiniego , Audia Flight projektuje i produkuje we Włoszech najwyższej jakości domowe komponenty audio .
Wszystkie produkty Audia Flight są w całości wykonywane ręcznie w naszym zakładzie znajdującym się w miejscowości Civitavecchia, w pobliżu Morza Śródziemnego i nieco ponad 70 kilometrów od Rzymu.

Massimiliano Marzi - Audia Flight     Andrea Nardini - Audia Flight

Wychodząc z fundamentalnego przekonania, że ​​komponent nie powinien zmieniać sygnału elektronicznego, Massimiliano i Andrea poświęcili dwa lata (1994-1996) na badania i rozwój, które wkrótce staną się podstawą ich firmy i wszystkich jej kolejnych komponentów. Ich szeroko zakrojone badania wykazały, że tradycyjne podejście do projektowania obwodów ze sprzężeniem napięciowym, które nie jest w stanie poradzić sobie z szybkimi transjentami
i złożone obciążenia, miałyby tendencję do zmiany sygnału elektronicznego, a tym samym wprowadzania niedokładności.

Wkrótce odkryli, że ich nowe podejście do projektowania obwodów prądowych sprzężenia zwrotnego pozwoliłoby na uzyskanie zarówno większej prędkości odpowiedzi i lepszej kontroli obciążenia , a tym samym wytwarzania dokładniejszego sygnału.

I tak, dzięki włączeniu do Audia Flight obecnego podejścia do projektowania sprzężenia zwrotnego, Massimiliano i Andrea byli w stanie w końcu osiągnąć swój cel, jakim jest komponent, który nie powinien zmieniać przychodzącego sygnału, tak narodziła się Audia Flight!

Począwszy od naszego pierwszego produktu misja Audia Flight była bardzo jasna:
nasze produkty będą wynikiem synergii wyrafinowanego, oryginalnego wzornictwa obwodów i włoskiego stylu.
Można powiedzieć, że nasze kreacje są podsumowaniem włoskiej kultury: sztuki i rękodzieła . Sztuka jako sposób przekazywania emocji i rękodzieło, takie jak umiejętność tworzenia pięknych przedmiotów. Dźwięk, „dusza” naszych produktów, jest więc lustrem naszej kultury nie tylko z jej zaawansowaną technologią badań, ale także naszej kultury i życia we Włoszech.

Dziś wynikiem tej włoskiej synergii jest rodzina produktów Audia Flight, która obejmuje serię Three S, naszą nową, wysokiej jakości serię FLS oraz naszą flagową serię Strumento.
Podczas gdy suma całego naszego doświadczenia w Audia Flight jest wykorzystywana w każdym produkcie, który tworzymy, nasze flagowe Strumento reprezentuje wiele lat badań oraz rozwój prowadzący do udoskonalonego projektu obwodu i udoskonalonego projektu obudowy.

Audia Flight Strumento No.4 MKII - wzmacniacz mocy, końcówka stereo
Audia Flight Strumento No.4 MKII - wzmacniacz mocy, końcówka stereo

Audia Flight Strumento No.4 MKII - wzmacniacz mocy, końcówka stereo

Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66
115 000,00 zł / szt.