Chord Ultima 2 – Referencyjna monofoniczna końcówka mocy 750W

  • szt.
  • 117 299,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Chord Ultima 2 – Referencyjna stereofoniczna końcówka mocy

Stereofoniczna końcówka mocy - Chord Electronics ULTIMA 2

ULTIMA 2 to najnowsza technologia wzmacniaczy Chord Electronics.

W ramach naszych rozszerzonych obchodów 30-lecia w 2019 roku, wdrożyliśmy naszą flagową topologię wzmacniacza ULTIMA do nowego monofonicznego wzmacniacza mocy, Ultima 2.

Po raz pierwszy zaprezentowana w październiku 2018 roku, nowa topologia wzmacniacza ULTIMA (która do tej pory była ekskluzywna dla topowej końcówki mocy ULTIMA), jest teraz bardziej przystępna niż kiedykolwiek, po wprowadzeniu jej do nowej monofonicznej końcówki mocy ULTIMA 2, która dzieli to samo DNA Chord Electronics, co jej topowy kuzyn.

Nowa 750-watowa ULTIMA 2 jest bezpośrednim następcą SPM 6000 MKII i stanowi część naszej flagowej serii Reference. Wzmacniacz otrzymał przebudowaną powlokę, w której zastosowano najnowszy projekt Johna Franksa. Precyzyjnie obrobiona CNC powłoka wykonana jest z aluminium klasy lotniczej i charakteryzuje się solidnym, 28-mm panelem przednim, wzbogaconym o kulisty, poliwęglanowy przycisk zasilania, podświetlany dla trybu standby i pracy; dyskretny i ukryty przełącznik na panelu przednim, zgrabnie umieszczony w pionowej linii podziału, umożliwia przyciemnienie oświetlenia.

Podobnie jak wszystkie pełnowymiarowe wzmacniacze Chord Electronics oraz wzmacniacze z serii Reference, nowa ULTIMA 2 dostępna jest w wykończeniu Jett Black lub Argent Silver. Wzmacniacze mogą być również wyposażone w słynny, układany w stosy system nóg Integra w wykończeniu Jett Black, Argent Silver lub Nickel, lub w opcję wysoce polerowanych, czarnych akrylowych bloków bocznych. Tylny panel wzmacniacza zawiera zarówno zbalansowane jak i niezbalansowane złącza, wysokiej jakości terminale głośnikowe, 12V trigger oraz IEC typu C-19.

Specyfikacja techniczna: