CO U NAS

Aktualności

2021-04-06
Vermouth Audio Speakers
Vermouth Audio przyzwyczaił już nas do świetnych przewodów audio, ale to nie jedyna gałąź działalności firmy. Produkują również kolumny i wzmacniacze audio. Trafił i do nas model Vermouth Audio, który poddajemy procesowi wygrzewania i testowania. Głośniki RAAL jako tweeter i Accuton jako niskośredniotonowy filtrowane są zwrotnicą na elementach Jantzena, Mundorfa i Duelunda. Niebawem więcej informacji.
Vermouth Audio 
2021-03-25

LAB12 w ofercie Premium Sound.

Lab12 Lab 12 LAB12

Lab 12 to grecka manufaktura audio, specjalizująca się w konstrukcjach lampowych, ale nie tylko.          Podstawowym założeniem konstruktorów LAB12 jest jak najwyższy poziom emocji w brzmieniu i jego analogowy charakter. Więcej o firmie i jej produktach tutaj - LAB12

 

24-03-2021

Nowa dostawa hi-endowych stolików Solid Tech!

Solid Tech

 

23-03-2021

Prezentacja Gryphon Audio w naszym salonie.

Zaprezentujemy system dzielony oparty o potężną końcówkę mocy stereo - Gryphon Antileon EVO i przedwzmacniacz liniowy Zena, a dla poszukujących rozwiązań zintegrowanych, legendarny już wzmacniacz Gryphon Diablo 300.

Zainteresowanych zapraszamy od jutra do końca przyszłego tygodnia. Zestaw dzielony grać będzie z kolumnami AudioSolutions Virtuoso L, a wzmacniacz zintegrowany Diablo 300 z dowolnymi kolumnami dostępnymi w naszym salonie. 

Prosimy o umawianie się na odsłuchy mailowo lub telefonicznie. 

Gryphon Antileon