Van den Hul The Rock - interkonekt analogowy XLR 2x1m, używany

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66 Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66

  • Historia ceny
  • kpl.
  • 1 690,00 zł / kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Van den Hul The Rock - interkonekt analogowy XLR 2x1m, używany, od naszego klienta. Przewód jest własnością naszego klienta, nie wystawiamy paragonu, ani faktur vat.

Van den Hul The Rock - interkonekt analogowy XLR 2x1m, używany.

Kabel wykonany w nowej technologii 3T. W tym modelu połączono technologię 3T jako hybrydę z LSC, jest to więc kabel z przewodnikiem wykonanym ze stopu kilku metali, którego skład jest tajemnicą. Nie zastosowano w nim miedzi , srebra, złota ani platyny.

Van den Hul to bardzo znana marka zajmująca się produkcją okablowania do zastosowań w audio. Firma znana jest nie tylko z nazwy, ale z tego, że zawsze zaskakiwała nowymi, niepowtarzalnymi rozwiązaniami technicznymi, stosując w swoich kablach jako przewodnik materiały, których nikt przed nimi nie użył. Jednym z najbardziej spektakularnych rozwiązań, które na długie lata zakorzeniło się w świadomości audiofilów, było zastosowanie węgla, którą to technologię nazwano LSC (Lineared Structured Carbon). W oparciu o nią powstały najbardziej znane przewody jak The First, The Second i The Third. Kable te sprzedawały się i nadal sprzedają w ogromnych ilościach. Między innymi z powodu ich rewelacyjnego stosunku jakości do ceny. Firma nie zasypia jednak gruszek w popiele i cały czas pracuje, dążąc do udoskonalenia technologii transmisji dźwięku.