Van den Hul - D-102 III 3T HYBRID - interkonekt XLR 2x1m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Van den Hul
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • szt.
  • 960,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Van den Hul to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kabli audio i akcesoriów dla audiofilów oraz profesjonalistów. Od ponad 40 lat firma znana jest z wyjątkowej precyzji wykonania oraz pasji do doskonałego brzmienia. Korzystając z najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii, Van den Hul dostarcza produkty, które podnoszą jakość dźwięku i zapewniają niezrównane doznania muzyczne

 

The D – 102 III Hybrid - interkonekt XLR

Jest to flagowy produkt  średniej serii. Jest to potrójna hybryda z bardzo wysokim współczynnikiem izolacji przez ekranowanie. Dostępne są zarówno wersje zbalansowane, jak i niezbalansowane.

Cechy produktu:

Dwa przewody środkowe wykonane są z 40 gęstych i bardzo czystych, srebrzonych przewodów z bardzo wysokiej klasy miedzi Matched Crystal (MC) OFC. Na każdym przewodzie środkowym naniesiona jest dodatkowa warstwa Linear Structured Carbon® (LSC). Ta dodatkowa warstwa LSC znacząco poprawia jakość transmisji sygnału poprzez wykonywanie elektrycznego mostkowania na mikroskalę oraz przekształcanie zewnętrznego pola magnetycznego blisko przewodów z powrotem w sygnał elektryczny. Do projektu zastosowano 4 przewody 3T.

3T: True Transmission Technology oferuje znacznie większą rozdzielczość i szczegółowość w porównaniu z jakąkolwiek inną technologią metalową stosowaną dotychczas. Opór każdego przewodnika środkowego wynosi 5,5 Ohma/100 metrów. Pojemność między dwoma wewnętrznymi przewodami wynosi 37 pF/m;.

 

Parametry techniczne: 

Rodzaj kabla RCA
Materiał przewodnika 3T, Węgiel, posrebrzana miedź OFC
Średnica przewodnika 0.63mm
Osłona LSC, potrójnie ekranowana 
Średnica kabla  7.25mm
Oporność

0,0062 Ω/m (ekran), 0,055 Ω/m (przewodnik)

Pojemność 37 pF/m