Triangle S04 - Standy - Stojaki głośnikowe - Edycja jubileuszowa 40-lecie Triangle

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Triangle
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • Para
  • 1 699,00 zł / Para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Triangle S04

Stojaki głośnikowe (standy) - Edycja jubileuszowa 40-lecie Triangle - 2 szt

TRIANGLE Electroacoustique to jeden z najstarszych francuskich producentów kolumn dedykowanych do stereo i kina domowego. Już od 40 lat projektuje, konstruuje i nieustannie rozwija swoją ofertę produktową.

Jubileuszowa edycja zawiera również opcjonalny, dedykowany Comète stojak głośnikowy S04. Głośniki Comète przykręcone do niego, zyskują większą sztywność, odseparowanie natomiast odbywa się wtedy u podstawy standów. Główna część może być również dociążona balastem, aby lepiej pochłaniać wibracje. Do stojaków także dołączono dwa zestawy kolców odsprzęgających. Kable głośnikowe mogą być poprowadzone dyskretnie z tyłu standu.

Triangle S04

Stojaki głośnikowe Triangle zapewniają wyjątkową stabilność kolumnom nie zakłócając przy tym ich pracy. Dzięki zoptymalizowanej wysokości zapewniają umieszczenie przetworników na wysokości uszu siedzącego naprzeciwko słuchacza, co przekłada się na lepsze i pełniejsze wrażenia odsłuchowe.

Triangle S04

Dzięki obecności kolców, stojaki eliminują przenoszenie wibracji generowanych przez pracujące przetworniki, czyniąc bas czystszym, a soprany precyzyjniejszymi.

Triangle S02

Przez środek stojaka przeprowadzony jest otwór umożliwiający schowanie kabli głośnikowych. Dodatkowo podstawa umożliwia wypełnienie, co jeszcze bardziej zwiększy stabilność i zredukuje wibracje wytwarzane przez pracujące przetworniki.

Triangle S02

 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Dobierając stojaki głośnikowe należy zwrócić uwagę na kilka zasadniczych elementów. Pierwszym parametrem jest rozmiar górnej podstawy, który pozwala określić, czy stojak jest w stanie stabilnie utrzymać kolumnę.


Aby zapewnić kolumnie należytą stabilność powierzchnia górnej podstawy stojaka powinna być nie mniejsza niż połowa powierzchni boku kolumny, na którym będzie stała. Mówiąc prościej, jeśli podstawa kolumny ma rozmiar 20cmx10cm, to powinniśmy zainteresować się stojakiem o rozmiarach minimum 10x5cm. 
Następny istotny parametr to możliwość przeciągnięcia kabli głośnikowych w konstrukcji stojaka głośnikowego. Ułatwia to zachowanie właściwego porządku i pozwala nadać lepszy wygląd systemowi stereo lub kina domowego.


Ostatni istotny parametr to waga stojaka - warto zwrócić uwagę, że dobrze obciążony stojak nie wpada w drgania przy wysokich poziomach głośności. Stąd, jeśli wybieramy stojaki pod duże monitory do systemu stereo upewnijmy się, że są odpowiednio dociążone.


Prostszym rozwiązaniem jest zakup stojaków dedykowanych pod dane kolumny, co jest możliwe w przypadku tylko wybranych marek hi-fi.

Specyfikacja techniczna

Regulacja wysokości: TAK
Prowadzenie kabli wewnątrz stojaka: TAK
Regulacja:
  • Poziom
  • Wysokość
INNE: dolna podstawa wykonana z barwionego szkła
:: w zestawie kolce z podkładkami
:: możliwość dodatkowego dociążenia stojaków
Wysokość: bez kolców: 67.4cm
Szerokość: dolna podstawa: 26cm
górna podstawa:16.5cm
Głębokość: dolna podstawa: 32cm
górna podstawa:21.5cm
Waga: 8.6kg
Gwarancja: 24 miesiące