Triangle S02 - Standy - Stojaki głośnikowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Triangle
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • Para
  • 799,00 zł / Para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Triangle S02

Stojaki głośnikowe (standy) - 2 szt

Triangle S02

Stojaki głośnikowe Triangle zapewniają wyjątkową stabilność kolumnom nie zakłócając przy tym ich pracy. Dzięki zoptymalizowanej wysokości zapewniają umieszczenie przetworników na wysokości uszu siedzącego naprzeciwko słuchacza, co przekłada się na lepsze i pełniejsze wrażenia odsłuchowe.

Triangle S02

Dzięki obecności kolców, stojaki eliminują przenoszenie wibracji generowanych przez pracujące przetworniki, czyniąc bas czystszym, a soprany precyzyjniejszymi.

Triangle S02

Stojaki do kolumn S02 idealnie wpasują się w każdą przestrzeń, komponując się z każdym rodzajem wykończenia kolumn dzięki wykończeniu dostępnym w dwóch kolorach: czerni i bieli. 

Triangle S02

Stabilność standów zapewniona jest przez regulowane kolce. Wewnątrz stojaka znajduje się zintegrowany kanał do przeprowadzenia kabli głośnikowych. Dzięki temu okablowanie jest jeszcze bardziej uporządkowane, a cały zestaw zyskuje na walorach wizualnych.

Triangle S02

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Dobierając stojaki głośnikowe należy zwrócić uwagę na kilka zasadniczych elementów. Pierwszym parametrem jest rozmiar górnej podstawy, który pozwala określić, czy stojak jest w stanie stabilnie utrzymać kolumnę.


Aby zapewnić kolumnie należytą stabilność powierzchnia górnej podstawy stojaka powinna być nie mniejsza niż połowa powierzchni boku kolumny, na którym będzie stała. Mówiąc prościej, jeśli podstawa kolumny ma rozmiar 20cmx10cm, to powinniśmy zainteresować się stojakiem o rozmiarach minimum 10x5cm. 
Następny istotny parametr to możliwość przeciągnięcia kabli głośnikowych w konstrukcji stojaka głośnikowego. Ułatwia to zachowanie właściwego porządku i pozwala nadać lepszy wygląd systemowi stereo lub kina domowego.


Ostatni istotny parametr to waga stojaka - warto zwrócić uwagę, że dobrze obciążony stojak nie wpada w drgania przy wysokich poziomach głośności. Stąd, jeśli wybieramy stojaki pod duże monitory do systemu stereo upewnijmy się, że są odpowiednio dociążone.


Prostszym rozwiązaniem jest zakup stojaków dedykowanych pod dane kolumny, co jest możliwe w przypadku tylko wybranych marek hi-fi.

Specyfikacja techniczna

Regulacja wysokości: NIE
Prowadzenie kabli wewnątrz stojaka: TAK
Regulacja: BRAK
INNE: kolce z możliwością regulacji
Wysokość: bez kolców: 59.6cm (kolce z regulacją wysokości)
Szerokość: podstawa dolna: 23cm
podstawa górna: 16.5cm
Głębokość: podstawa dolna: 27cm
podstawa górna: 21.5cm
Waga: 10kg
Gwarancja: 24 miesiące