Triangle S01 - Standy - Stojaki głośnikowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Triangle
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • Para
  • 599,00 zł / Para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Triangle S01

Stojaki głośnikowe (standy) - 2 szt

Stojaki głośnikowe Triangle S01

Prosta, elegancka forma, sprawdzone materiały, przemyślane zarządzanie kablami w celu utrzymania porządku, szybki i łatwy montaż. Triangle S01 to stojaki zaprojektowane i opracowane we Francji po to, by w pełni wydobyć potencjał każdych kolumn podstawkowych.

Triangle S02

Stojaki Triangle S01 zapewniają głośnikom podstawkowym wyjątkową stabilność i wydajność akustyczną. Z ich pomocą można podnieść kolumny głośnikowe na wysokość 60 cm, co umiejscawia przetworniki w idealnej wysokości do słuchania w pozycji siedzącej. Bezpośrednio przekłada się to na lepsze i pełniejsze wrażenia odsłuchowe.

Triangle S01


Do stojaków dołączono regulowane kolce oraz podkładki, które efektywnie minimalizują wibracje generowane przez pracujące przetworniki i korzystnie wpływają na jakość dźwięku. Bas jest wyraźniejszy, a góra bardziej precyzyjna. Dodatkowo pozwala to także na bezpiecznie i stabilnie umieszczenie stojaków Triangle S01 zarówno na dywanie, jak i na innych powierzchniach.

Chociaż stojaki głośnikowe dobieramy zazwyczaj nie do koloru kanapy czy ściany, a pod względem funkcjonalności, to niewątpliwie czarne matowe wykończenie Triangle S01 jest dodatkowym atutem. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka sprawia, że stojaki S01 francuskiego producenta łatwo można dopasować do każdego wnętrza.

 

Specjalny zintegrowany system umożliwia na dyskretne przeprowadzenie przewodów wewnątrz pionowego wspornika. Dzięki temu okablowanie jest uporządkowane, a cały zestaw nie traci walorów wizualnych.

 

W opakowaniu znajdują się:
• Podstawki 2 sztuki - do samodzielnego montażu
• Komplet śrub
• Kolce
• Podkładki pod kolce
• Instrukcja montażu

 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Dobierając stojaki głośnikowe należy zwrócić uwagę na kilka zasadniczych elementów. Pierwszym parametrem jest rozmiar górnej podstawy, który pozwala określić, czy stojak jest w stanie stabilnie utrzymać kolumnę.


Aby zapewnić kolumnie należytą stabilność powierzchnia górnej podstawy stojaka powinna być nie mniejsza niż połowa powierzchni boku kolumny, na którym będzie stała. Mówiąc prościej, jeśli podstawa kolumny ma rozmiar 20cmx10cm, to powinniśmy zainteresować się stojakiem o rozmiarach minimum 10x5cm. 
Następny istotny parametr to możliwość przeciągnięcia kabli głośnikowych w konstrukcji stojaka głośnikowego. Ułatwia to zachowanie właściwego porządku i pozwala nadać lepszy wygląd systemowi stereo lub kina domowego.


Ostatni istotny parametr to waga stojaka - warto zwrócić uwagę, że dobrze obciążony stojak nie wpada w drgania przy wysokich poziomach głośności. Stąd, jeśli wybieramy stojaki pod duże monitory do systemu stereo upewnijmy się, że są odpowiednio dociążone.


Prostszym rozwiązaniem jest zakup stojaków dedykowanych pod dane kolumny, co jest możliwe w przypadku tylko wybranych marek hi-fi.

Specyfikacja techniczna

Regulacja wysokości: NIE
Wymiary dolnej podstawy: 23cm x 27cm
Prowadzenie kabli wewnątrz stojaka: TAK
Regulacja: BRAK
INNE: kolce z możliwością regulacji
:: Wymiary górnej podstawy: 16.5cm x 21.5cm
:: Materiał wykonania: metal piaskowany
Wysokość: bez kolców: 60cm
Szerokość: 27cm
Głębokość: 23cm
Waga: 8.1kg
Gwarancja: 24 miesiące