The Cars - Shake It Up LP

  • szt.
  • 279,00 zł / szt.

The Cars - Shake It Up (Numbered 180g LP) LMF325  - płyta winylowa


MoFi GAIN 2™ Ultra

GAIN2 Ultra Analog™ to specjalnie opracowany system nacinający matryce zaprojektowany i zbudowany przez cenionego projektanta, geniusza w swoim fachu - Tima De Paravicini oraz Stana Rickera, jednego z „ojców założycieli” Mobile Fidelity Sound Labs oraz przez wiele lat naszego wybitnego realizatora nagrań.

System GAIN2 Ultra Analog™ to system składający się z magnetofonu szpulowego Studer z modyfikowaną elektroniką oraz wzmacniaczy nacinających obsługujących głowicę Ortofona na maszynie nacinającej Neumann VMS-70.

Po pierwsze i najważniejsze - zawsze korzystamy z pierwszej generacji oryginalnych taśm matek jako materiału dla naszych wydań. Następnie odtwarzamy je na połowie oryginalnej prędkości poprzez GAIN 2 Ultra Analog™ system aby wydobyć z nich maksimum informacji muzycznej. Nasze płyty są nacinane w specjalnym procesie, który przekazuje transjenty zawarte w sygnale muzycznym. Dbamy o jakość stempli, dlatego też wykonujemy ściśle określoną liczbę tłoczeń danego wydania. Dzięki temu każde wydanie jest nie tylko skarbem dla kolekcjonera, ale również gwarantuje doskonałą jakość brzmienia.

Jak można sobie wyobrazić, wszystkie nasze prace są niezwykle kosztowne, czasochłonne, wymagają zaawansowanych technologii oraz mnóstwa pracy z pełnym zaangażowaniem. Wprowadzenie GAIN 2 Ultra Analog™ system utrzymuje Mobile Fidelity Sound Lab na pozycji lidera pośród światowych wytwórni płytowych. Dla nas pasja do muzyki w połączeniu z niezwykłą jakością dźwięku liczą się najbardziej.

The Cars

Zespół powstał w 1976 roku w Newton w stanie Massachusetts i działał w Bostonie do 1988. Formacja nagrała 6 albumów, ale zasłynęła przede wszystkim z przełomowych wideoklipów, które stały się już legendą MTV, takich jak choćby "You Might Think", "Magic" i "Drive". Najbardziej znane piosenki formacji to wspomniany już "Drive", "Tonight She Comes", "Shake It Up" i "You Are The Girl".

Numerowana edycja, rewelacyjnie tłoczonych z taśm matek płyt winylowych. Płyta 180g.

TRACK LIST:

Since You’re Gone
Shake It Up
I’m Not the One
Victim of Love
Cruiser
A Dream Away
This Could Be Love
Think it Over
Maybe Baby