Teac TN-3B gramofon

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • szt.
  • 2 299,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Teac TN-3B - gramofon z ramieniem, pokrywą, przedwzmacniaczem MM i wyjściem USB

TEAC TN-3B to stylowy, elegancki gramofon z napędem paskowym, z wbudowanym wzmacniaczem PHONO EQ typu MM i cyfrowym wyjściem USB.

OSTRZA NOŻA, OBROTOWE ŁOŻYSKA RAMIENIA

We współpracy z SAEC Corporation, światowej sławy producentem wysokiej klasy ramienia, ramię TN-4D jest wyposażone w łożysko z punktem obrotu o ostrzu nożowym. W przeciwieństwie do ramienia z konwencjonalnymi łożyskami, wszelkie drobne ruchy pionowe, które mają miejsce w tym ramieniu, faktycznie pomagają w dostarczeniu bardziej dynamicznego dźwięku o doskonałej rozdzielczości. Ramię w kształcie litery S wykorzystuje również uniwersalne mocowanie główki, co umożliwia użytkownikom szybką i łatwą wymianę wkładów / główek oraz obsługuje szeroką gamę gramatur wkładek (od 14 do 23 g / 0,5 - 0,8 uncji).

PRECYZYJNA REGULACJA ANTYPOŚLIZGOWOŚCI I NACISKU IGŁY

Wyważone statycznie ramię w kształcie litery S jest wyposażone w przeciwwagę do precyzyjnej regulacji nacisku igły, a także w mechanizm antypoślizgowy zapewniający dokładną regulację siły nacisku, dzięki czemu wkładka może dokładnie odtwarzać każdą wysokiej jakości płytę winylową.

FABRYCZNIE ZAINSTALOWANA KASETA Z SERII VM

Wkładka audio-technica AT-VM95E z eliptyczną końcówką igły jest wstępnie zainstalowana na główce dla wygody. Po otwarciu pudełka, ustawieniu talerza i zamontowaniu główki na ramieniu, będziesz gotowy, aby cieszyć się swoimi płytami.

WBUDOWANY WZMACNIACZ GRAMOFONOWY TYPU MM

TN-3B zawiera wzmacniacz phono EQ typu MM, umożliwiający podłączenie gramofonu do konwencjonalnego wzmacniacza / systemu hi-fi, który nie ma wejścia PHONO. Niskie zniekształcenia, wysokiej klasy wzmacniacz operacyjny, NJM8080, jest używany do wzmocnienia sygnałów niskiego poziomu z wkładki gramofonowej do poziomu LINE.

ZEWNĘTRZNY NAPĘD PASOWY Z ALUMINIOWYM ODLEWANYM TALERZEM

W celu zminimalizowania efektów zapychania silnika zastosowano napęd pasowy poprzez napędzanie zewnętrznej krawędzi talerza (która ma większą średnicę, masę i powierzchnię).

LUKSUSOWE, WIELOWARSTWOWE WYKOŃCZENIE LAKIEREM

Wszystkie elementy wewnętrzne są zamontowane na solidnym cokole z płyty MDF o dużej gęstości, co zapewnia sztywność i tłumienie drgań. Dzięki eleganckiemu i stylowemu wyglądowi, TN-3B wygląda jak w domu w większości środowisk domowych, tworząc idealne ustawienie do słuchania płyt winylowych.

CYFROWE WYJŚCIE USB DO ARCHIWIZACJI CYFROWEJ

Port USB na panelu tylnym zapewnia dźwięk cyfrowy o jakości CD na komputerze PC / Mac, umożliwiając nagrywanie / archiwizowanie biblioteki analogowej w wysokiej jakości, cyfrowym formacie audio. Po zarchiwizowaniu winyli do formatu cyfrowego łatwo jest słuchać ich poza domem, za pośrednictwem smartfona / przenośnego odtwarzacza audio lub w samochodzie (nagrywając je na płycie CD-R lub przenosząc na kartę pamięci /kij). Aby zapewnić nieskazitelny transfer sygnału, zastosowano pozłacane terminale wyjściowe PHONO / LINE, aby zapobiec utracie jakości analogowych sygnałów audio w wyniku utleniania.

GRAMOFON 33-1 / 3 I 45 OBR / MIN 2-BIEGOWY

TN-3B obsługuje zarówno 33-1 / 3, jak i 45 rpm dla płyt LP i EP. Nasz nacisk na inżynierię jakości widać nawet w konstrukcji pokrętła do wyboru rozruchu / prędkości, wykonanego z obrabianego maszynowo aluminium.

IZOLUJĄCE NÓŻKI O DOSKONAŁEJ AMORTYZACJI

Izolujące nóżki składają się z obrobionej maszynowo aluminiowej obudowy, zwieńczonej gumową poduszką, która jest przymocowana do cokołu z MDF o dużej gęstości. Dzięki doskonałej charakterystyce pochłaniania wstrząsów, TN-3B jest bardzo odporny na sprzężenie akustyczne.

DOLNY PANEL ZE WZOREM PLASTRA MIODU

Aby uzyskać elegancki wygląd obudowy bez utraty sztywności, dolny panel ma nadrukowany wzór plastra miodu, który minimalizuje niepożądane wibracje.