Synergistic Research - QUANTUM Red

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • szt.
  • 450,00 zł / szt.

Synergistic Research Quantum Red - bezpiecznik rodowany.

Synergistic Research QUANTUM RED - bezpiecznik audio. W połowie 2012, Synergistic Research zaprezentował na rynku bezpieczników swój produkt, nazwany SR20 Quantum, który szybko stał się liderem na całym świecie.

Jako firma, która nigdy nie spoczywa na laurach, Synergistic rozpoczął badania mające umożliwić dalszą poprawę działania bezpiecznika, koncentrując się zarówno na materiale przewodnika, jak i nowych procesach obróbki.

W nowych bezpiecznikach RED, wykorzystano opracowane przez firmę specjalne stopy przewodników i nasadki zamknięte w antywibracyjnych, ceramicznych osłonach. Bezpieczniki są następnie poddawane procesowi Quantum Tunneling, który polega na przepuszczeniu przez nie prądu o napięciu 2 000 000 V, co powoduje zmianę struktury molekularnej przewodnika i optymalizację jego działania. W odróżnieniu od starszego modelu, nowy bezpiecznik RED jest poddawany również dodatkowemu procesowi obróbki, dzięki któremu normalizowana jest struktura krystaliczna zarówno w przewodnikach, jak i nasadkach bezpiecznika, co powoduje udoskonalenie charakterystyki przetwarzania wysokich częstotliwości i poprawia równowagę tonalną. Bezpieczniki RED w znacznym stopniu przewyższają swoim działaniem wszystkie inne bezpieczniki high-end, dostępne na rynku i są jedynymi bezpiecznikami, wobec których zagwarantowana jest poprawa brzmienia systemu dźwiękowego lub zwrot pieniędzy. W porównaniu z nagradzanymi już bezpiecznikami SR20 Quantum, nowe bezpieczniki RED brzmią w sposób bardziej wyrafinowany, wysokie tony są gładsze, a częstotliwości bardziej liniowo rozciągnięte począwszy od najniższego basu, a na najwyższych rejestrach wysokich tonów skończywszy, co stanowi nie lada wyczyn wobec i tak już znakomitych właściwości starszego modelu SR20.

Bezpiecznik pod inną nazwą: RED

Bezpieczniki Synergistic Research RED są w zasadzie białe – więc dlaczego nazywają się RED? Odpowiedź znajdziemy cofając się do procesu ich powstawania. Kiedy przeprowadzamy odsłuchy nowych produktów Synergistic Research, wykonujemy naprawdę dużo ślepych testów odsłuchowych. W przypadku bezpieczników RED, ocenialiśmy kilka bezpieczników, wykonanych z różnych materiałów. Następnie dopracowaliśmy nowy proces obróbki, unikalny dla bezpieczników RED, przygotowany specjalnie w celu podniesienia jakości ich działania. Aby móc dokonać wyboru bezpiecznika, który ostatecznie będzie brzmiał najlepiej, oznaczyliśmy je różnymi kolorami. Na końcu procesu okazało się, że najlepiej brzmi bezpiecznik z czerwoną kropką. Podczas procesu tworzenia, nazywaliśmy ten najlepszy bezpiecznik „czerwonym” (RED). Ta nazwa do niego przylgnęła i w ten sposób narodził się nasz nowy bezpiecznik RED.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać zadziwiającego bezpiecznika RED w swoich systemach, skontaktujcie się z najbliższym dystrybutorem Synergistic Research, w Waszej okolicy. Dzięki bezpiecznikom RED, możecie jedynie zyskać i nie macie nic do stracenia, może jedynie poza starymi, kiepsko brzmiącymi bezpiecznikami innych firm.


Specyfikacja standardowych wartości bezpieczników

- zwłoczny: 5 x 20 mm 100 mA, 250 mA, 315 mA, 500 mA, 1 A, 2 A, 3,15 A, 4 A, 5 A, 6,3 A, 8 A, 10 A
- szybki: 5 x 20 mm 50 mA, 500 mA, 1 A, 2 A, 3,15 A, 4 A, 5 A, 6,3 A, 8 A, 10 A, 13 A
- zwłoczny: 6,3 x 32 mm 250 mA, 1 A, 2 A, 3,15 A, 4 A, 5 A, 8 A, 10 A, 15 A
- szybki: 6,3 x 32 mm 500 mA , 1 A, 2 A, 3,15 A, 4 A, 5 A, 8 A, 10 A, 15 A