Stacore Roller

  • szt.
  • 13 800,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Stacore Roller - wersja podstawy antywibracyjnej na kulkach.

STACORE ROLLER - Platforma antywibracyjna średniego poziomu, zbliżona pod względem wydajności do naszych wyższych modeli.

W tym modelu głównym elementem odsprzęgającym jest łożysko kulkowe. Górna płyta pływa na trzech łożyskach rolkowych. Masywna podstawa mieści miseczki łożyskowe. Płyta górna i łożyska są takie same jak w naszym topowym modelu - STACORE ADVANCED. Sercem platformy - łożyskami tocznymi - są nasze własne konstrukcje, wykonane z głęboko hartowanej i polerowanej stali nierdzewnej. Są dostępne w dwóch wersjach: standardowej i poddanej obróbce kriogenicznej (Cryo-Max) dla lepszej wydajności. Kulki łożyskowe są wykonane z węglika wolframu. Nasze łożyska są wyjątkowe na rynku ze względu na bardzo dużą twardość, co skutkuje dużą wrażliwością na mikrowibracje. Dzięki temu platforma STACORE ROLLER oferuje znakomitą izolację w płaszczyźnie poziomej do kilku Hz. Jednak łożyska wałeczkowe nie są łatwe we właściwej implementacji i wymagają dużej uwagi do tego, w czym są osadzone. Tutaj stosujemy nasze przełomowe rozwiązanie, sprawdzone w innych naszych modelach. Zarówno podstawa, jak i płyta wierzchnia mają konstrukcję warstwową, wykonaną z naturalnego kamienia - najwyższej jakości włoskiego łupka, oraz blach sklejonych specjalnym klejem wiskoelastycznym. Skutkuje to obojętną konstrukcją o doskonałych właściwościach tłumienia dzięki mechanizmowi Constrained Layer Damping (CLD), zapewniając łożyskom odpowiednie środowisko do ich najlepszej pracy. Duża masa platformy działa również jako kolejny naturalny mechanizm tłumiący. Poprawa brzmienia oferowana przez STACORE ROLLER jest o wiele lepsza od INTRO dzięki znacznie lepszej akcji basowej i jest zbliżona do naszych wyższych modeli: znacznie poprawiona rozdzielczość, pozwalająca usłyszeć Twój system w najlepszym wydaniu. Podobnie jak wszystkie nasze produkty, STACORE ROLLER jest wytwarzany ręcznie w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów estetycznych.

Zgodnie z naszą filozofią modułową, platforma STACORE ROLLER może być płaska, wyposażona w 3 lub 4 kolce umożliwiające poziomowanie [tak samo jak w modelu Stacore Intro] lub wbudowana w system Stacore Rack.

Wymiary: 580 (dł.) X 480 (szer.) X 65 (wys.) [mm].

Waga netto: 64kg.

Maksymalne obciążenie:

  • 60 kg [łożyska standardowe]
  • 80kg [łożyska Cryo-Max]