Solid Tech Spike Fixed Floor Protector - kolec zintegrowany ze stopą

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Solid Tech
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • kpl.
  • 965,00 zł / kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Solid Tech Spike Fixed Floor Protector - kolec zintegrowany ze stopą pod kolumny i stoliki. 

Stopy dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym, gwinty dostępne w rozmiarach M8 i M6. 

Pakowane po 4szt i 6szt

Solid Tech Spike Fixed Floor Protector - kolec zintegrowany ze stopą pod kolumny i stoliki. Różne rozmiary gwintów.

Aby spełnić każde życzenie i pragnienie klienta, Solid Tech wprowadza teraz Spike Fixed Floor Protector. Korzystanie z kolca jest zawsze konieczne, ponieważ powszechnie wiadomo, że znacznie poprawia on jakość dźwięku. Jednak standardowe ochraniacze podłogowe powodować uszkodzenie podłogi, mogą ją zarysować,  jeśli kolumna głośnikowa, stolik lub podstawka zostanie przypadkowo przesunięte ze swojego miejsca. Nasz nowy Spike Fixed Floor Protector ma kolec ze stali nierdzewnej wbudowany w aluminiową osłonę, są ze sobą zintegrowane w taki sposób, aby umożliwić bezproblemowe przesuwanie. Pod kolcem znajduje się mosiężna przekładka, której celem jest uniknięcie przenoszenia wibracji i niepożądanego rezonansu lub dzwonienia. W zestawie jest też korek, którym możemy podkleić spodnią warstwę na styku z podłogą, co pozwoli na jeszcze lepszą jej ochronę.

Wymiary to D50xH45mm, a gwint jest dostępny zarówno w wersji M8, jak i M6. Wysokość stopy 26-40 mm (dodana wysokość między końcem słupka a podłogą).

Użycie kolców jest konieczne i dobrze znane ze względu na znaczne zwiększenie jakości dźwięku. Jednak aby zabezpieczyć podłogę i dopełnić wygląd stolika lub stojaka pod kolumny, potrzebna jest stopa. Solid Tech ma w swojej ofercie jeszcze różne rozwiązania z tego zakresu, z których każdy ma inną funkcję i konstrukcję, aby zaspokoić pragnienia każdego słuchacza.

 

Feet of Concrete

 

Feet of Concrete mają wbudowaną izolację, która ma za zadanie pochłaniać i oddzielać kolumny i stoliki oraz bardzo wrażliwy sprzęt zarówno od elektryczności statycznej, jak i wibracji.