Solid Tech Floor Protectors - podkładki pod kolce

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Solid Tech
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • kpl.
  • 490,00 zł / kpl.

Solid Tech Floor Protectors - antywibracyjne podkładki pod kolce.

Solid Tech Floor Protectors to więcej niż tylko ochrona podłogi przed kolcami głośników. 

Podkładka Floor Protector wykonana jest z anodowanego aluminium z mosiężną wkładką, aby uniknąć niepożądanego rezonansu lub dzwonienia. Zastosowanie ich pod kolumnami, standami i stolikami przyniesie poprawę dźwięku. Podkładki wykonane są z aluminium z wnętrzem z mosiądzu.

Użycie kolców jest konieczne i dobrze znane ze względu na znaczne zwiększenie jakości dźwięku. Jednak aby zabezpieczyć podłogę i dopełnić wygląd stolika lub stojaka pod kolumny, potrzebna jest stopa. Solid Tech ma w swojej ofercie jeszcze dwa inne rozwiązania z tego zakresu, z których każdy ma inną funkcję i konstrukcję, aby zaspokoić pragnienia każdego słuchacza.

Spike Fixed Floor Protector

 

 

 

 

 

Spike Fixed Floor Protector - to kolec z gwintem w kilku rozmiarach zintegrowany z korpusem, dzięki czemu kolumny głośnikowe, stojaki lub stolik można swobodnie przesuwać bez rysowania podłogi.

Feet of Concrete

 

Feet of Concrete mają wbudowaną izolację, która ma za zadanie pochłaniać i oddzielać kolumny i stoliki oraz bardzo wrażliwy sprzęt zarówno od elektryczności statycznej, jak i wibracji.