Silent Angel Genesis GX - zegar taktujący Word Clock

 • szt.
 • 15 490,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Silent Angel Genesis GX - zegar taktujący Word Clock

Silent Angel Genesis GX - zegar taktujący Word Clock

„Audio-Grade” Word Clock przenosi cyfrowe przesyłanie strumieniowe na wyższy poziom. 

Silent Angel Genesis GX

Ultra wydajny zegar Word Clock - naukowa precyzja dla audiofilów.

„Samodzielne” zegary Word to ostateczna granica ulepszeń systemu, zapewniająca ulepszenia dźwięku i wydajności sieci, których nie można osiągnąć w żaden inny sposób. Silent Angel stworzył Genesis GX jako najlepszy audiofilski Word Clock: przenieś swój system na wyższy poziom dzięki Genesis!

Najwyższa wydajność i najwyższa wszechstronność

Genesis GX to prawdziwy, najnowocześniejszy zegar taktujący, którego technologia została opracowana dla najbardziej wymagających zastosowań naukowych i oprzyrządowania, gdzie zegary o wysokiej wydajności rutynowo kosztują dziesiątki tysięcy dolarów. Bezkompromisowo zaprojektowany Genesis GX zapewnia wyjątkowy poziom wydajności i precyzji za ułamek ceny. Cztery w cenie jednego : Genesis GX zawiera CZTERY indywidualne zegary Word Clock, w tym dwie najnowocześniejsze jednostki 25 MHz. Wszystkie cztery jednostki zegara są rozmieszczone w krytycznych odstępach i odizolowane elektrycznie, aby wyeliminować zakłócenia i szumy. Poprzez włączenie czterech dyskretnych zegarów Word Clock w jednej, zoptymalizowanej obudowie, Genesis GX oferuje wartość nieporównywalną z żadnym audiofilskim zegarem taktującym, co jest kolejnym powodem, dla którego Genesis GX jest Twoim cyfrowym przeznaczeniem!

Unikalne i zaawansowane projekty

CZTERY niezależne zegary Word Clock o częstotliwości 25 MHz i 10 MHz z pozłacanymi złączami wyjściowymi umieszczone w jednej, zoptymalizowanej obudowie.
Każda jednostka zegara zawiera własny zegar TCXO i obwody w celu wyeliminowania potencjalnych zakłóceń sygnału.
Wiodący w swojej klasie moduł zasilacza impulsowego klasy radarowej, technologia wykorzystywana wyłącznie we wrażliwych na hałas urządzeniach akustycznych, zapewnia stabilne źródło zasilania o niskim tętnieniu.
Obwody zegara TCXO (Temperature Compensation Crystal Oscillator) znacznie zmniejszają problemy z opóźnieniami sieci i efekty jittera.

Najnowocześniejsza konstrukcja obudowy składa się z dwóch warstw różnych, starannie dobranych materiałów: warstwa wewnętrzna to galwanizowana stal, a warstwa zewnętrzna to gruby, wysokiej jakości stop aluminium. Ta ekstrawagancka konstrukcja maksymalizuje ekranowanie i kontrolę prądów wirowych, jednocześnie tłumiąc wibracje i hałas. Smukły, nowoczesny design dodaje świetnej estetyki, czyniąc Genesis GX funkcjonalnym dziełem sztuki audio.

Zaawansowane opcje dla poważnych audiofilów

Gniazdo zasilania 12 V DC omija wewnętrzny moduł zasilania impulsowego Genesis, umożliwiając podłączenie do zewnętrznego zasilacza liniowego (takiego jak nasz Forester F2) w celu znacznego zwiększenia wydajności.
Pozłacane złącze uziemienia oferuje możliwość dalszej redukcji szumów.

Izolatory tłumiące drgania

Wykonane z solidnej stali nierdzewnej o wysokiej czystości, stopki Silent Angel's Resonance Control Feet tłumią energię mechaniczną pochodzącą zarówno ze źródeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych, redukując hałas mechaniczny i elektryczny, elektryczność statyczną itp. Bardziej wydajna wersja naszej uznanej stopki S28, której wynikiem jest lepsza dynamika , niższy poziom szumów i zwiększona rozdzielczość drobnych szczegółów.

25 MHz: Stworzony do doskonałości audio

10 MHz jest obecnie najpopularniejszą częstotliwością zegara Word Clock; jednak ta częstotliwość została początkowo wybrana dla sprzętu GPS i nie była zoptymalizowana pod kątem dźwięku. Po wyczerpujących testach nasz zespół badawczo-rozwojowy odkrył, że idealną częstotliwością dla urządzeń audio i sieciowych jest 25 MHz. Silent Angel stworzył Genesis GX w jednym celu: zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku. Genesis GX zapewnia wyjścia Word Clock o częstotliwości 25 MHz i 10 MHz, które doskonale współpracują z produktami Silent Angel, a także innymi markami. Krótko mówiąc, Genesis GX jest jednocześnie najlepszym zegarem Word Clock na rynku, a także najlepszą aktualizacją systemu w kategorii cena/jakość!

Lepsze niż „wbudowane”

W porównaniu z „niezależnymi” zegarami taktującymi, wbudowane zegary współdzielą zasoby systemowe (zasilacze itp.) z innymi komponentami, a wszystkie są połączone na tej samej płytce drukowanej. Sygnał zegara może być zakłócany w wielu sytuacjach, takich jak impulsy elektryczne spowodowane zmianami obciążenia systemu, interferencja z innymi komponentami elektronicznymi, zakłócenia z sieci i efekty jittera powodowane przez system. Dlatego niezbędne jest niezależne źródło zegara: mniej zakłóceń źródła zegara zapewnia najczystszy możliwy sygnał.

Zaprojektowany dla audiofilów

Ekskluzywne moduły zegarowe TCXO: TCXO (oscylator kwarcowy z kompensacją temperatury) firmy Silent Angel jest bardziej precyzyjny i stabilny niż zegary kryształowe, które można znaleźć w konkurencyjnych produktach, zmniejszając problemy z opóźnieniami i efekty jittera.

Dalsze ulepszenia

Podłącz Genesis GX do zasilacza liniowego Silent Angel Forester F2 (oferującego dwa wyjścia 12 V DC), aby jeszcze bardziej poprawić zasilanie, stabilność i jakość dźwięku.

Genesis GX doskonale pasuje do przełączników sieciowych „Audio-grade” firmy Silent Angel, Bonn NX i N8 Pro .

Specyfikacja produktu:

 • Dostępny kolor Czarne srebro
 • Wejście zasilania IEC (AC) 100-240 V, 50/60 Hz (DC) 12 V/0,5 A (złącze 5,5 mm x 2,5 mm)
  * Jeśli oba źródła zasilania są podłączone, zostanie użyte zasilanie 12 V DC.
 • Port wyjściowy zegara Port 25 MHz x 2 (BNC, pozłacany)
 • Port 10 MHz x 2 (BNC, pozłacany)
 • Port uziemienia Port uziemienia x 1 (pozłacany)
 • Wskaźnik ledowy Dioda LED zasilania prądem zmiennym x 1
 • Dioda LED zasilania prądem stałym x 1
 • Temperatura Podczas pracy: 32 ~ 86 °F (0 ~ 30 °C)
 • Przechowywanie: -4 ~ 158 °F (-20 ~ 70 °C)
 • Wilgotność Podczas pracy: 10% ~ 90% RH (bez kondensacji)
 • Przechowywanie: 5% ~ 95% RH (bez kondensacji)
 • Wymiary 439 (szer.) x 63 (wys.) x 250 (gł.) mm
 • Masa 7,4 kg