Rose RS520 All-In-One multiformatowy odtwarzacz sieciowy ze wzmacniaczem

  • szt.
  • 19 490,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Rose RS520 All-In-One - multiformatowy odtwarzacz sieciowy ze wzmacniaczem

Rose RS520 All-In-One - zaawansowany, wszechstronny streamer sieciowy ze wzmacniaczem HiFi Rose RS520

Nowy all-in-one sieciowy HiFi Rose RS520 ma prezentować się jako połączenie wyjątkowych funkcji HiFi Rose RS150 High Performance Network Streamer oraz zintegrowanego wzmacniacza HiFi Rose RA180 Absolute Pure Sound. Najlepsza jednostka centralna współczesnego systemu HiFi audio-video. cha hi-fi.

Rose RS520 all-in-one front

Połączenie komfortu i pierwszorzędnej jakości dźwięku, to właśnie powinien oferować nowy, zaawansowany i  wszechstronny sieciowy streamer jakim jest HiFi Rose RS520.

Rose RS520 to zintegrowany odtwarzacz sieciowy, przetwornik cyfrowo-analogowym i wzmacniacz. Łączy w sobie wyjątkowe funkcje HiFi Rose RS150 oraz zintegrowany wzmacniacz HiFi Rose RA180 w jednej obudowie i dzieki temu jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów tego typu na rynku.

Rose RS520 all-in-one back

Wystarczy podłączyć głośniki

Sercem nowego zaawansowanego sieciowego streamera all-in-one HiFi Rose RS520 jest oczywiście strumieniowanie z wielu różnych źródeł, w oparciu o dwurdzeniowy procesor Cortex-A72 1,8 GHz i czterordzeniowy procesor Cortex-A53 1,4 GHz a także procesor graficzny Mali-T864, pamięć systemowa 4 GB i dostosowany system operacyjny Google Android 7.1 stanowią podstawę systemu Rose OS.

Oprócz odtwarzania i streamingu muzyki w jakości hi-res audio z serwisów TIDAL, Qobuz, Apple Music, Spotify, oferuje szereg opcji, których nie można znaleźć w podobnych rozwiązaniach na rynku, na przykład odtwarzanie wideo, w tym wideo w wysokiej rozdzielczości 4K, a także bezpośrednia integracja z platformą YouTube.

Należy również wspomnieć, że system Rose OS może być również używany do odtwarzania płyt CD, a nawet zgrywania płyt CD bezpośrednio przez USB, dzięki czemu nie jesteś tylko zależny od strumieniowego przesyłania dźwięku w wysokiej rozdzielczości z różnych źródeł, radia internetowego lub podcastów, ale możesz łatwo rozbudować własną bibliotekę multimediów za pomocą nośników fizycznych. HiFi Rose ma do tego odpowiednie narzędzie w postaci dedykowanego napędu CD HiFi Rose RSA780.

Platforma obsługuje wszystkie możliwe formaty danych, zarówno audio, jak i wideo, dzięki integracji z siecią przez Wi-Fi zgodnie ze standardem IEEE 802.11ac lub Gigabit Ethernet, strumieniowanie jako klient strumieniowy UPnP z certyfikatem dlna, ale także Apple AirPlay, Spotify Connect i Roon Ready.

HiFi Rose RS520 jest obsługiwany głównie za pomocą aplikacji Rose Connect, która doskonale działa na systemach Apple iOS i Google Android. 

Przetwornik cyfrowo-analogowy to doskonały ESS Sabre ES9038PRO, a tym samym obecny flagowiec specjalistycznej firmy ESS Technology Inc, za którym pojawiają się dyskretne wzmacniacze OP.

Rose RS520 equalizer

Wzmacniacz klasy AD z GaN FET

Podobnie jak wzmacniacz HiFi Rose RA180, Rose RS520 również bazuje na wzmacniaczu klasy AD opartym na GaN FET, czyli tranzystorach polowych, które nie są oparte na krzemie, a na azotku galu.

Powinny one charakteryzować się szczególnie efektywnym sposobem pracy przy jednocześnie bardziej zwartej konstrukcji, ponieważ pomimo wyższej efektywnej wydajności, występuje tu znacznie mniej ciepła, a tym samym pozwala na znacznie gęściej upakowane zaprojektowanie takich obwodów. Ponadto układy wzmacniaczy zrealizowany w klasie AD i oparte na GaN FET powinny okazać się znacznie dokładniejsze, ponieważ są szybsze, a przez to bardziej precyzyjne w przetwarzaniu sygnału.

Konkretnie oznacza to, że nowy zaawansowany all-in-one sieciowy streamer HiFi Rose RS520 może osiągnąć moc wyjściową dwa razy 250 watów w systemach głośnikowych o impedancji 4 lub 8 omów.

Potrzebne połączenie
Oprócz wspomnianych już WiFi, Bluetooth i Gigabit Ethernet, HiFi Rose RS520 Advanced All-in-One Network Streamer ma oczywiście również wiele innych połączeń, przede wszystkim trzy porty USB 3.0 do przechowywania nośników i napędu CD. Port USB do bezpośredniego połączenia z komputerem PC lub Mac, dwa porty HDMI, z których jeden ma eARC (ulepszony kanał zwrotny audio), jeden koncentryczny i jeden optyczny S/PDIF, każdy jako wejście cyfrowe, także optyczny i koncentryczny S/PDIF jako wyjście cyfrowe, analogowe wejście liniowe i wyjście przedwzmacniacza, każde zaprojektowane jako para gniazd cinch, i oczywiście solidne zaciski śrubowe do podłączenia systemów głośnikowych oraz wejścia i wyjścia wyzwalacza 12 V.

Multimedialne centrum Twojego domu - podłącz wszystko 

RS520 multimedialne centrum

Duży wyświetlacz z przodu
Jak przystało na rozwiązania marki HIFi Rose, nowy HiFi Rose RS520 ma również bardzo duży wyświetlacz z przodu. Jest on zaprojektowany jako pojemnościowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 12,6 cala, a jego rozdzielczość 1920 x 515 pikseli zapewnia doskonały przegląd wszystkich parametrów i treści. W połączeniu z rzędem przycisków bezpośrednio nad nim na górze umożliwia również wygodne sterowanie bezpośrednio na urządzeniu.

Mówiąc o sterowaniu, jest również pilot na podczerwień. 

Oczywiście twórcy zdecydowali się na bardzo elegancką, solidną obudowę aluminiową. To wytrzymałe aluminium klasy 6000, które jest obrabiane w taki sposób, że wszystkie cztery boki tworzą jeden blok. Jest to najlepsze rozwiązanie dla zapewnienia solidnej konstrukcji wolnej od wibracji.

Zaawansowany system chłodzenia został zaprojektowany tak, aby nowy zaawansowany all-in-one sieciowy streamer HiFi Rose RS520 zawsze działał bezgłośnie.

Rose RS520 specyfikacja