Rod Stewart - Gasoline Alley LP

  • szt.
  • 249,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Rod Stewart - Gasoline Alley (Numbered LP) LMFS016 - płyta winylowa


MoFi GAIN 2™ Ultra

GAIN2 Ultra Analog™ to specjalnie opracowany system nacinający matryce zaprojektowany i zbudowany przez cenionego projektanta, geniusza w swoim fachu - Tima De Paravicini oraz Stana Rickera, jednego z „ojców założycieli” Mobile Fidelity Sound Labs oraz przez wiele lat naszego wybitnego realizatora nagrań.

System GAIN2 Ultra Analog™ to system składający się z magnetofonu szpulowego Studer z modyfikowaną elektroniką oraz wzmacniaczy nacinających obsługujących głowicę Ortofona na maszynie nacinającej Neumann VMS-70.

Po pierwsze i najważniejsze - zawsze korzystamy z pierwszej generacji oryginalnych taśm matek jako materiału dla naszych wydań. Następnie odtwarzamy je na połowie oryginalnej prędkości poprzez GAIN 2 Ultra Analog™ system aby wydobyć z nich maksimum informacji muzycznej. Nasze płyty są nacinane w specjalnym procesie, który przekazuje transjenty zawarte w sygnale muzycznym. Dbamy o jakość stempli, dlatego też wykonujemy ściśle określoną liczbę tłoczeń danego wydania. Dzięki temu każde wydanie jest nie tylko skarbem dla kolekcjonera, ale również gwarantuje doskonałą jakość brzmienia.

Jak można sobie wyobrazić, wszystkie nasze prace są niezwykle kosztowne, czasochłonne, wymagają zaawansowanych technologii oraz mnóstwa pracy z pełnym zaangażowaniem. Wprowadzenie GAIN 2 Ultra Analog™ system utrzymuje Mobile Fidelity Sound Lab na pozycji lidera pośród światowych wytwórni płytowych. Dla nas pasja do muzyki w połączeniu z niezwykłą jakością dźwięku liczą się najbardziej.

Brytyjski piosenkarz rockowy, przedstawiciel takich stylów i gatunków jak hard rock, soft rock, folk rock i country rock i pop. Ciepły, aczkolwiek szorstki i charakterystycznie zachrypnięty głos, zdolności interpretacyjne, kompozytorskie i wyjątkowa osobowość sceniczna uczyniła go jednym z najpopularniejszych piosenkarzy drugiej połowy XX wieku. . Przez następne lata Stewart przechodził z grupy do grupy nigdzie nie zagrzewając miejsca. Gdy dołączył do zespołu Steampacket uśmiechnęło się do niego szczęście. Grupa została zatrudniona jako zespół otwierający koncerty The Rolling Stones i The Walker Brothers. W tym samym roku grupa nagrała album, który został wydany dopiero w 1970 gdy Stewart był już znaczną gwiazdą.

Numerowana edycja, rewelacyjnie tłoczonych z taśm matek płyt winylowych. Płyta 140g.

TRACK LIST:

Gasoline Alley – 4:02
It’s All Over Now – 6:22
Only a Hobo – 4:13
My Way of Giving – 3:55
Country Comfort – 4:42
Cut Across Shorty – 6:28
Lady Day – 3:57
Jo’s Lament – 3:24
You’re My Girl (I Don’t Want to Discuss It) – 4:27