Rel Tzero MKIII - subwoofer aktywny

  • szt.
  • 2 390,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Rel Tzero MKIII - subwoofer aktywny

Tzero MKIII to prawdziwy REL, tylko mniejszy. Wzbogaca nawet skromne systemy mocą i naturalnym basem. Oferując wysokiej jakości pakiet łączności REL wraz z całkowicie nowym aluminiowym przetwornikiem, zapewnia znacznie większą sztywność uderzenia i potężną moc. Niezawodny wzmacniacz klasy D znakomicie kontroluje głośnik, a wszystko to w atrakcyjnej cenie i rozmiarze. Idealny do mieszkań, gabinetów, wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Miniaturowy cud, 100% REL, tylko mniejszy
Tzero jest pod wieloma względami najtrudniejszym projektem, jaki kiedykolwiek wykonaliśmy, ponieważ nigdy wcześniej nie dostarczyliśmy tak dużo za tak niewiele. Do wyboru pięciowarstwowy lakier, czarny lub biały o wysokim połysku, wzmacniacz jak we wszystkich innych subwooferach Serii T, NextGen Class D, słynne wejście wysokiego poziomu, a także oddzielny stopień wejściowy .1 / LFE z własną regulacją głośności, aby uzyskać poziomy kinowe. Klejnotem MKIII jest nowy przetwornik z aluminiowym stożkiem, wytrzymała 6,5-calowa jednostka o wyjątkowej mocy wyjściowej i niskim poziomie zniekształceń jak na swój rozmiar. Chociaż nie będzie mocno napędzać średnich lub dużych pomieszczeń, tworzymy wiele większych modeli, które radzą sobie z tym zadaniem, Tzero MKIII pozostaje cudem w miniaturze.

Mały, aby sprostać codziennemu życiu
W REL każdy projekt zaczyna się od zdefiniowania i zaprojektowania najlepszego przetwornika basowego dla danego zastosowania. Dzięki nowemu, 6,5-calowemu głośnikowi z aluminiowym stożkiem o długim skoku membrany MKIII jest mocny i wyraźny, zapewniając zaskakująco głębokie basy. Bez wysiłku wypełnia mniejsze przestrzenie. Masz dużo większą przestrzeń? Wybierz jeden z naszych większych modeli, jest w czym wybierać.

Specyfikacja techniczna:
- Typ konstrukcji Obudowa zamknięta, głośnik umieszczony na dolnej scianie
- Najniższa częstotliwość w pomieszczeniu (-6 dB) 37 Hz
- Rodzaje gniazd wejściowych
Neutrik Speakon – wysokopoziomowe
RCA – .1/LFE
RCA – niskopoziomowe LINE
- Rodzaj wzmacniacza Wzmacniacz klasy D
- Typy głośników 6.5” (165 mm)
- Moc wyjściowa wzmacniacza 100W RMS
- Przełącznik fazy 0 oraz 180 stopni
- Zasilanie 230V
- Wymiary (WxHxD) 216 x 241 x 260 mm - uwzględniając nóżki i tylny panel
- Waga netto 6.8 kg