PureLink FiberX FX-I350 - przewód światłowodowy hybrydowy HDMI 4K

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: PureLink
 • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 949,00 zł brutto
 • szt.
 • 969,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

PureLink FiberX FX-I350 - przewód światłowodowy HDMI 4K z technologią hybrydową.

Sygnał HDMI do 100 metrów - bezstratnie i z hybrydową technologią!

Światłowodowy kabel HDMI FX-I350 z serii FiberX umożliwia bezstratną i nieskompresowaną transmisję sygnału 2160p / UltraHD / 4K@60Hz 18Gbps. Maksymalna długość przesyłu bezstratnego sygnału za pomocą kabla wykonanego z włókna i miedzi to 100 metrów. To czyni FX-I350 pierwszym na rynku rozwiązaniem z pełnym wsparciem dla CED, EDID i HDCP. Dzięki najnowszemu zestawowi układów scalonych te funkcje pozwalają też na przesył cyfrowego sygnału audio. Minimalny promień zgięcia FX-I350 to zaledwie 60mm, a kabel występuje w długościach od 10 do 100 metrów.

Kable z serii FiberX są idealnym rozwiązaniem w przypadku przesyłu sygnału wideo i audio na duże odległości. Korzystają z hybrydowego połączenia włókna z miedzią. Aktywny hybrydowy kabel optyczny FX-I350 jest produkowany przy użyciu miedzi i przewodników włókiennych, dzięki czemu umożliwia przesył sygnału 2160p / UltraHD / 4K@60Hz do 100 metrów.

 

Najnowsza technologia

Dzięki technologii hybrydowej po raz pierwszy z nadajnika do odbiornika mogą być przesyłane wszystkie dane (EDID, HDCP, CEC). Dotyczy to też standardowego 5-woltowego połączenia HDMI, które niestety nie może być osiągnięte przy użyciu kabli optycznych z samego włókna. Wszystkie kable z serii FiberX obsługują 3D i w pełni wspierają HDCP i Real Pass poprzez EDID w czasie rzeczywistym. Wbudowane układy scalone są również wyposażone w funkcję przetaktowania (recklocking), przesyłają też cyfrowy sygnał audio.

 

Szeroki wybór długości

Kable z serii FX-I350 są dostępne w długościach od 10 do 100m, wszystkie z fabrycznie wbudowanymi wtykami HDMI po obu stronach.


Uwaga: kabel nie może być podłączony do nieodpowiedniego portu - końcówki są wyraźnie opisane. Udane połączenie przy użyciu adaptera HDMI nie jest gwarantowane.

 

Profesjonalne aplikacje i instalacje

Wszystkie kable z serii FiberX są produkowane w supernowoczesnych placówkach i są gruntownie testowane przed wysyłką. Podczas procesu produkcji kable przechodzą ponad dziesięć testów jakości, dzięki czemu są najsolidniejszym wyborem na rynku.


Specyfikacja kabla PureLink FX-I350:

 • Pełny sygnał 2160p / UltraHD / 4K@60Hz do 100 metrów
 • Wsparcie dla CEC, EDID i HDCP
 • Hybryda włókna węglowego i miedzi z bardzo małym promieniem zgięcia - tylko 60 mm
 • Ekstremalnie niski współczynnik tłumienia i ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi