Mytek Audio Empire DAC/Streamer - przetwornik i streamer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mytek Audio
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl
  • szt.
  • 114 495,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Mytek Audio Empire DAC/Streamer - przetwornik i streamer

Mytek Audio Empire DAC/Streamer - przetwornik i streamer

Zaprojektowany na Brooklynie przez zespół R&D Mytek kierowany przez Michała Jurewicza, głównego inżyniera projektu Mytek, Empire Streamer DAC to cud inżynierii: zamontowane na niestandardowej, frezowanej aluminiowej obudowie, wszystkie komponenty są najwyższej jakości „bez cięcia kosztów” i są łatwo dostępne. Nie ma „ruchomych części”, wentylatorów, wirujących napędów. Procesor jest chłodzony przez niestandardowe aluminiowe ciepłowody przymocowane do pięknie zaprojektowanej pokrywy obudowy, wyfrezowane z jednego aluminiowego bloku. Przetwornik cyfrowo-analogowy zapewnia najwyższą wydajność, rzucając wyzwanie najdroższym obecnie przetwornikom cyfrowo-analogowym. Komputery są galwanicznie izolowane od płytki analogowej DAC, a szum komputerowy/EMI jest eliminowany przez „klatkę Faradaya”. Płyty procesora I7 można łatwo wymienić w przyszłych szybszych modelach. Silnik Roon OS / projekt Empire oparty na systemie Mytek OS to najbardziej zaawansowany technologicznie i najlepiej brzmiący streamer muzyczny wysokiej rozdzielczości dostępny obecnie i zaprojektowany tak, aby można go było aktualizować przez wiele lat.

Mytek Empire


Empire Streamer DAC to najlepszy przetwornik DAC, jaki kiedykolwiek powstał w Mytek i najprawdopodobniej najlepszy DAC, jaki kiedykolwiek powstał. Empire korzysta z dwóch 8-kanałowych chipsetów ES9038PRO, po jednym na kanał w w pełni zbalansowanej konfiguracji dual mono. ES9038PRO to chipset DAC o najwyższej na świecie wydajności z zakresem dynamiki 140dB w zrównoważonym trybie mono. Żaden inny DAC na rynku, w tym DAC oparty na układach FPGA, nie osiąga 140dB zakresu dynamiki, co Empire DAC. Ta niezwykła rozdzielczość w połączeniu z ultraprzezroczystą, zbalansowaną sceną analogową, oryginalnie zaprojektowaną dla inżynierów masteringu, ujawnia wszystko w nagraniu z niezrównaną wiernością. Empire DAC z łatwością rzuca wyzwanie wszystkim czołowym konkurentom DAC w przedziale cenowym 20000$ na dzisiejszym rynku.

Mytek Empire Streamer

Empire Streamer DAC to kompletny system Roon zapakowany w jedną, pięknie zaprojektowaną jednostkę, w której wszystkie funkcje są zoptymalizowane. Po prostu go włącz, połącz się z siecią Wi-Fi lub przewodową, zaloguj się do wybranej usługi parowania w wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką. Konfiguracja sieci została już starannie zoptymalizowana pod kątem najlepszego dźwięku i wrażeń: procesory I7 o wyjątkowo niskim poziomie szumów nie mają ruchomych części i są zasilane przez czyste, przewymiarowane liniowe zasilacze. Płytka DAC jest w 100% izolowana w „klatce Faradaya” z własnym liniowym zasilaczem dual mono i galwanicznym izolatorem USB do 32bit/768k i odtwarzania DSD512 przy jak najmniejszych zakłóceniach. Żaden rozproszony system składający się z wielu pudełek nie może dorównać zoptymalizowanej architekturze Empire.

Mytek Empire DAC Streamer

BEZ CIĘCIA KOSZTÓW

Konstrukcja dual mono - całkowicie zbalansowany tor audio w obwodach analogowych i DAC.

3 przewymiarowane liniowe zasilacze dla cyfrowego, dla lewego i prawego obwodu DAC/analogowego, każdy z ekranowanym niskoszumowym transformatorem toroidalnym z automatyczną regulacją do 100-240VAC

9 WEJŚĆ ANALOGOWYCH

Zawiera najnowocześniejsze przedwzmacniacze gramofonowe M/M, M/C oparte na niklu xformer, 2 analogowe wejścia zbalansowane, każde wejście z regulowaną czułością wejściową, 2 niezależnie wybierane wyjścia, zarówno zbalansowane, jak i RCA.

WEJŚCIA CYFROWE DAC

Streamer, SPDIF, optyczny, USB2, HDMI (2-kanałowy) i Roon End Point, wszystkie z PCM DSD i MQA

PRZECHOWYWANIE
Wewnętrzny dysk SSD o pojemności 8 TB. Akceptuje wszystkie zewnętrzne dyski USB3, USBC i sieciowe.

WBUDOWANA PLATFORMA DAC/PRZEDWZMACNIACZ MYTEK OS
Umożliwia przyszłe aktualizacje funkcjonalne i nowe funkcje DSP przetwornika cyfrowo-nalogowego / przedwzmacniacza przez cały okres użytkowania produktu. 

Mytek Audio Empire DAC Streamer high end