YBA Passion Pre550A

  • szt.
  • 30 399,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

YBA Passion Pre550A - przedwzmacniacz liniowy z wbudowanym DAC.

  • Cirrus Logic CS4398

Prezentacja jest po cieplejszej stronie, pełniejsza niższa średnica dominuje teksturę dźwięku YBA. Dźwięk opiera się na bliskości i bezpośredniości. Najpiękniejsze jest to, że instrumenty i wokal znajdują się w środku zakresu częstotliwości. Ale dzieje się tak bez ograniczania wszystkiego do samej średnicy. Góra ma otwarty, mocny charakter z dużą ilością energii odpowiadającej wyższym rejestrom wibrafonu, talerzy perkusyjnych itp.

Kilka rzeczy odróżnia PRE550A od innych przedwzmacniaczy cyfrowych / analogowych. Możliwe jest wyłączenie sekcji cyfrowej podczas odtwarzania źródła analogowego. Sekcja analogowa ma trzy wejścia - jedno zbalansowane (XLR), jedno niezbalansowane (RCA) i jedno przejście wideo (RCA). Istnieją dwa zestawy wyjść RCA i jeden zestaw XLR.

Istnieje szeroki wybór wejść cyfrowych - I2S (RJ45), AES / EBU (XLR), S / PDIF (TosLink, koncentryczny, BNC) i USB - a także wejście sieciowe (RJ45), które przyjmuje sygnały z sieci Ethernet. Wbudowana obsługa Apple AirPort Express umożliwia PRE550A pracę z bezprzewodową siecią AirPort Express. Ma bezpośrednie wejście dla iPoda Apple lub iPhone'a, który omija wewnętrzny przetwornik Apple i używa tylko przetwornika PRE550A. Wyjściowe gniazdo S/PDIF umożliwia podanie sygnału na zewnętrzny przetwornik.

Asynchroniczne połączenie USB 2.0 z komputerem wymaga sterownika, jeśli używasz systemu Windows, ale już nie na komputerze Mac lub Linux.