Wireworld

Wireworld

Wireworld

Miłość do muzyki. Pasja do innowacji. Zamiłowanie do wzornictwa przemysłowego. Poszukiwanie szczegółów. Wrodzona zdolność udowadniania przeciwnikom, że się mylą raz po raz. Oto kim jesteśmy. Podobnie jak wielu audiofilów, David Salz spędził dziesięciolecia na doskonaleniu swoich doświadczeń muzycznych. Z prawdziwą pasją wykorzystuje obiektywne testy odsłuchowe do tworzenia kabli, które zachowują najdrobniejsze szczegóły i ekspresję muzyki. Im bardziej zbliżamy się do wniesienia intensywności i piękna muzyki granej na żywo do Twojego pokoju odsłuchowego, tym bardziej zbliżamy się do osiągnięcia naszych celów.

Wireworld- - okablowanie audio-video

Wireworld Cable Technology rozpoczęła się w 1980 roku, kiedy David zdał sobie sprawę, że jedynym sposobem na odkrycie tego, co traci kabel, jest jego całkowite usunięcie. Zamiast po prostu porównywać kable, zaczął je testować pod kątem praktycznie doskonałych bezpośrednich połączeń wykonanych przez dokowanie komponentów wraz z niestandardowymi adapterami. Wiedza zdobyta przez dziesięciolecia tych testów doprowadziła do kilku patentów, ponieważ David kontynuował opracowywanie projektów kabli, które brzmią coraz bliżej ostatecznej czystości bezpośredniego połączenia. Krótko mówiąc, David opracował bardziej efektywne testy, które dostarczały prawdziwych odpowiedzi i prawdziwych rozwiązań, a nie tylko różnych wyników.

Wireworld przewody audio video hdmi

W latach 90. David nawiązał współpracę z wiceprezesem ds. operacji, Sarą Flaaten, i razem poprowadzili firmę w kierunku stałego wzrostu i postępu dzięki zaangażowaniu w lojalny, dobrze wyszkolony personel i doskonałą obsługę klienta; ludzi, którzy są dumni z tworzenia produktu, który naprawdę zasługuje na swoją reputację. Wypróbuj kable Wireworld Cable Technology, jeśli chcesz poczuć się jak podczas występu na żywo.