Viz-Art Automation - ekran projekcyjny

Viz-Art Automation - profesjonalne ekrany projekcyjne, wykorzystywane w: salach konferencyjnych, kinie domowym, sektorze publicznym i edukacyjnym. Rodzima produkcja, wysoka jakość płótna i kasety stawiają te ekrany pośród najlepszych w branży.

Ekrany Viz-Art występują w rozmiarach i formatach standardowych, katalogowych lub wg życzenia klienta, posiadają również różne rodzaje płótna, czarne ramki, czarne topy, sterowanie ręczne, elektryczne, bezprzewodowe, itd. Ze względu na liczbę możliwych kombinacji prosimy o kontakt z naszym salonem celem przedłożenia pełnej i spełniającej Państwa oczekiwania oferty. Jesteśmy dyspozycyjni pod numerami telefonów 537-07-07-30, 513-07-07-30 lub mailowo rafal@premiumsound.pl

 

Profesjonalne ekrany projekcyjne, wykorzystywane w: salach konferencyjnych, kinie domowym, sektorze publicznym i edukacyjnym.
Cechą charakterystyczną tego typu ekranów jest ich lekkość, prostota użytkowania, wysoki standard jakości oraz nowoczesne wzornictwo.

 

Nieodłącznym procesem przy produkcji każdego urządzenia wykonanego w VIZ-ART jest kontrola jakości zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakościa ISO 9001:2000. Oznacza to, że wszystkie procesy i etapy związane z wykonaniem produktów są regularnie sprawdzane, aby najwyższa jakość spełniała oczekiwania Klientów VIZ-ART.

W praktyce wygląda to następująco: dostawy surowców z których wykonywane są produkty VIZ-ART podlegaja kontroli jakości. Pozytywny Misja VIZ-ARTwynik kontroli jakości pozwala na przyjęcie surowców do magazynu VIZ-ART. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Dział Kontroli Jakości nie akceptuje surowców i nie są one przez nas przyjmowane i stosowane. Każdy etap aż do wydania gotowego produktu wykonanego w VIZ-ART do transportu podlega sprawdzeniu jakości. Dzięki temu mamy pewność, że produkowane ekrany, windy i uchwyty mają wysoką jakość oraz wszystko łacznie z przygotowaniem do wysyłki odbywa się zgodnie z zasadami Systemu Jakości ISO 9001. Dzięki stałym obserwacjom i sprawdzaniu jakości, możemy na bieżąco podnosić jakość wykonywanych produktów, a także sprawdzić skuteczność naszych zabiegów.

Co jeszcze wyróżnia produkty VIZ-ART?

Produkty VIZ-ART powstają z wyłącznie najwyższej jakości surowców i materiałów pochodzących od renomowanych producentów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Każdy produkt VIZ-ART jest wykonany według przyjętych norm technicznych przez osoby z doświadczeniem technicznym, aby każdy gotowy produkt spełniał oczekiwania Klienta. Jednocześnie gwarantujemy wysoką jakość produkowanych ekranow projekcyjnych, wind do projektorów i TV plazmowych oraz uchwytów, jak również szybkość i terminowość wykonywanych zamówień. Zespół pracowników VIZ-ART dokłada wszelkich starań, aby obsługa naszych Klientów była rzetelna i profesjonalna, tak abyście korzystali Państwo zawsze z naszych rozwiązań i polecali nas innym firmom.

 

Dlaczego warto wybrać VIZ-ART
• bo produkujemy EKRANY i WINDY do prestiżowych realizacji
• bo mamy najwyższy poziom obsługi Klientów
• bo pierwsi z branży AV wdrożyliśmy System Jakości ISO 9001
• bo zgodnie z Systemem ISO 9001:2000 działamy od 2006 roku
• bo powierzchnie projekcyjne importujemy m. in. z USA, Francji, Niemiec / renomowane fabryki /
• bo my wprowadziliśmy nowy standard GWARANCJĘ na 5 lat
• bo PERSONALIZACJA produktów jest naszym pomysłem
• bo w ekranach i windach stosujemy najlepsze silniki i sterowania SOMFY
• bo obok seryjnej produkcji wykonujemy prototypy i produkty jednostkowe – autorskie
• bo jesteśmy znani z najlepszej obsługi naszych Partnerów
• bo oryginalne wzornictwo jest naszą mocną stroną
• bo wysoką jakość i precyzję wykonania doceniają najlepsi