Vitrea Pro - panel VTouch Pro

Vitrea Pro - elegancki przełącznik, sterownik ścienny.

Bezprzewodowy system inteligentnego sterowania

VTouch Pro jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Ten bezprzewodowy system inteligentnego domu opiera się na szklanych, dotykowych klawiaturach przełączników VTouch Classic, zintegrowanych z technologią ARANET, aby zapewnić pełną kontrolę wszystkich przełączników w domu lub biurze.

Bezprzewodowy i inteligentny system VTouch Pro nie wymaga specjalnego przygotowania lub planowania. Instalacja systemu możliwa jest w dotychczasowej infrastrukturze elektrycznej, bez konieczności przygotowania dużej szafy elektrycznej. VTouch Pro to autonomiczny, bezprzewodowy system inteligentnego domu, który jest prosty i łatwy w instalacji.

Jeśli planujesz remont, lub budujesz nowy dom i chcesz uniknąć kosztów związanych z dodatkową infrastrukturą teletechniczną, VTouch Pro jest właśnie dla Ciebie.

System VTouch Pro wykorzystuje dotykowe, szklane przełączniki, które zawierają wewnętrzne kontrolery inteligentnego sterowania, eliminując potrzebę stosowania skomplikowanej infrastruktury i rozbudowanych rozdzielni elektrycznych.

Przełączniki VTouch Pro utrzymują ze sobą bezprzewodową komunikację (nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowych instalacji) i są kontrolowane przez intuicyjny system operacyjny na urządzenia mobilne.

 

Przełączniki mogą być w dowolnym wybranym przez Ciebie kolorze z pełnej palety RAL.

 

Pion czy poziom? Twój wybór.

Vitrea

 

Jeśli chcesz możesz użyć opisów przycisków lub oznaczyć je ikonami.

Vitrea

 

Masz w garażu swój wymarzony motocykl? Umieść jego zdjęcie na panelu.

Vitrea

 

Jest i coś dla Pań. Ekskluzywne przełączniki ozdobione kryształami Svarowskiego.

Vitrea