Unison Research Unico Pre

  • szt.
  • 14 290,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Unison Research Unico Pre - zbalansowany przedwzmacniacz hybrydowy

Konfiguracja quasi-dual-mono jest dobrze reprezentowana przez układ złączy na tylnym panelu. Dla każdego wejścia można wybrać zbalansowane połączenie XLR i single-ended RCA za pomocą przycisku na panelu przednim, a mikrokontroler automatycznie zastosuje spersonalizowane ustawienia użytkownika przy każdym wyborze wejścia. Połączenia sygnałów audio są zakończone jednym wyjściem XLR i dwoma wyjściami RCA (jedno z nich pozwala użytkownikowi ustawić fazę względną i zmniejszyć poziom, aby dokonać dopasowania do zasilania dodatkowego stopnia mocy lub subwoofera). Pętla monitorowana taśmą oraz zdalne przełączanie dla UnicoDM są również dostępne za pośrednictwem złączy na panelu tylnym .

Wszystkie obwody audio są zaprojektowane w strukturze dual-mono, kanały są oddzielone fizycznie i elektronicznie, każdy ze swym własnym stopniem wyboru wejścia, własną płytą kontroli głośności, własnym wzmacniaczem i specjalną konstrukcją obwodu zasilacza.

Stopień regulacji głośności zaprojektowano wokół stereofonicznego, sterowanego cyfrowo tłumika analogowego (po jednym na każdy kanał!). Personel techniczny Unison Research opracował oryginalny obwód, w pełni zbalansowaną regulację głośności (również dla sygnałów single-ended, ponieważ traktujemy wejście masy jako wejście), który zapewnia najlepsze osiągi w zakresie precyzji, równowagi, liniowości i szumu.
Stopień wzmocnienia i stopień wyjściowy są również zaprojektowane w konfiguracji zbalansowanej, działającej w czystej klasie A.

Transformator mocy, niekrytyczny zasilacz i cyfrowy obwód sterujący są zamknięte w wydzielonym dziale chassis, z dala od ścieżki sygnału i ekranowane przez szeroki ekran elektromagnetyczny.
Każda funkcja jest zarządzana przez mikrokontroler wyposażonym w oprogramowanie opracowane w laboratoriach Unison Research. Interfejs użytkownika jest zgodny z nowym trendem wprowadzonym po raz pierwszy w Unico100 i opartym na zastosowaniu wysokiej jakości enkoderów ALPS do wyboru wejścia i objętości oraz na siedmiosegmentowym wyświetlaczu dla doskonale czytelnego wskazania poziomu głośności.Unico PRE to hybrydowy przedwzmacniacz stereo z quasi-dual-mono i w pełni zbalansowaną konfiguracją, zaprojektowany w celu zapewnienia najlepszych osiągów, doskonałej integracji z każdym systemem audio i maksymalnej wszechstronności.

 

SPECYFIKACJA
Typ Przedwzmacniacz lampowy, Class A
Lampy 2 x ECC82 (12AU7)
Wejścia analogowe 4 x RCA 4 x XLR 1 x RCA magnetofonowe
Impedancja wejścia 10 kΩ
Pobór mocy 50W
Wymiary (S x W x G) 435 x 130 x 430 mm
Waga 12,00 kg