Ruark Audio

Ruark Audio

Ruark Audio

O Ruark Audio

Ruark Audio to rodzinna brytyjska firma, która tworzy wyjątkowe produkty audio już od 1985 roku. Muzyka i design to ich pasja i praca. Dbają, aby ich produkty zarówno poprawiały otoczenie, jak i oferowały wyjątkowy dźwięk. Jak mówią – mają zarówno dobrze grać, jak i wyglądać. Od stylowych radioodbiorników po zintegrowane systemy muzyczne i kompaktowe głośniki aktywne, wszystkie produkty Ruark są opracowywane we własnym zakresie, w siedzibie firmy w Southend on Sea, Essex. Ruark Audio ma obsesję na punkcie tworzenia ponadczasowych produktów, które klienci będą cenić i którymi będą się cieszyć przez długie lata.

JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ
Z SIEDZIBĄ NA POŁUDNIOWO-WSCHODNIM WYBRZEŻU ANGLII,
A NASZ NIESAMOWITYM ZESPÓŁ TO PRAWDZIWI PASJONACI.

Moją miłość do muzyki i dźwięku zainspirował mój Ojciec, który pracował w brytyjskim przemyśle audio w latach 60. i 70. XX wieku, zanim w 1985 r. założyliśmy Ruark Acoustics. Początkowo tworzyliśmy kolumny dla miłośników muzyki, ale od 2006 roku naszą wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do tworzenia tunerów i systemów muzycznych, które wyglądają i brzmią fantastycznie w każdej przestrzeni.

Naszym produktom stawiamy trzy kluczowe zadania…

MISJA
Naszą misją jest projektowanie produktów, które przemawiają w równym stopniu do rozsądku, co i do serc potencjalnych klientów. Tworzymy produkty, których posiadanie nas samych napawałoby dumą.

DIZAJN
Naszym celem jest tworzenie ikon dizajnu przyszłości! Czyste linie i proporcje uzupełnione specjalnymi funkcjami, takimi jak nasz system sterowania RotoDial, czynią nasze produkty wyjątkowymi i natychmiast rozpoznawalnymi.

JAKOŚĆ BRZMIENIA I FUNKCJONALNOŚĆ
Naszym celem jest wiodące w swojej klasie brzmienie, intuicyjna obsługa i zestaw naprawdę przydatnych funkcji, zamiast takich, których mało kto będzie naprawdę używał.

Od momentu premiery szereg naszych modeli uznano za najlepsze dostępne na rynku. Dzięki temu zdobyły uznanie krytyków, w tym Sunday Telegraph, który w niezapomniany sposób opisał naszą pierwszą generację R1 jako ‘Aston Martina wśród tunerów DAB’. To określenie zwięźle opisuje etos naszej firmy.

Niezależnie od tego, czy szukasz pięknie wyglądającego produktu, czy doskonałego dźwięku, uważamy, że nasza oferta zrobi na Tobie duże wrażenie. Jesteśmy również dumni z poziomu naszej obsługi klienta, więc jeśli masz pytanie lub potrzebujesz pomocy, możesz liczyć, że zawsze zrobimy wszystko, aby Ci pomóc …

~ Alan O’Rourke
Założyciel i dyrektor zarządzający