Psvane PS-WR-2A3 - lampy elektronowe, Western Electric Replica

  • szt.
  • 1 150,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Lampa elektronowa Psvane WE/RCA Replica: WE2A3 - Wysokiej jakości lampa elektronowa próżniowa z serii Replica.

Lampa elektronowa Psvane WE/RCA Replica: WE2A3

  • Wyselekcjonowana fabrycznie kwadra wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Replica
  • Typ: Psvane WE / RCA Replika: WR2A3 -hybryda triod mocy WE300B i RCA 2A3
  • Producent: Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD
  • Seria: Replica

Lampy elektronowe próżniowe z serii Replica są wiernymi kopiami legendarnych lamp przeznaczone specjalnie do zastosowań we wzmacniaczach audiofilskich. Firma Psvane uruchomiła serie 1:1 replik legendarnych lamp. Na bazie doświadczeń stworzyła hybrydę WE300B i RCA2A3 tworząc zupełnie nowy model o nazwie WR2A3. Zadaniem serii Replica jest wrócenie do czasów świetności lamp nie tylko pod względem wyglądu ale i brzmienia starego dobrego dźwięku.

Lampa WR2A3 jest całkowicie nową lampą. Nie jest to replika czy kopia innych lamp które istniały. Została stworzona aby połączyć najlepsze cechy dwóch legendarnych lamp. Inżynierom z Psvane udało stworzyć się lampę w której struktura, kształt i materiały zapożyczono z Wester Electric 300B, natomiast specyfikacją elektryczną z RCA 2A3. Tak powstała nowa wersja 2A3 o jeszcze o bardziej otwartym brzmieniu, szerszym paśmie akustycznym. W produkcji tych lamp wykorzystano tylko najlepsze materiały aby zapewnić pełną stabilizacje parametrów elektrycznych w całym czasie życia lampy.

Produkcja każdej lampy z serii Replica odbywa się tylko przez bardzo doświadczonych pracowników i została poprzedzona kilkuletnimi próbami dążenia do odtworzenia oryginału. Każda lampa z serii Replica posiada unikatowy numer seryjny oraz metrykę pomiarową opisującą parametry elektryczne lampy. Producent selekcjonuje i dobiera lampy w pary, kwadry na etapie produkcji.

W opakowaniu znajduje się kwadra pieczołowicie dobranych lamp + metryka. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczana na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 80-100 godzin. Możliwość zamówienia również w konfiguracjach: para, podwójna para, sekstet.