Psvane Treasure Mark II KT88-TII - próżniowa lampa elektronowa, para

  • para
  • 1 049,00 zł / para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II KT88-TII - Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure.

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II KT88-TII

  • Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure
  • Typ: KT88-TII tetroda strumieniowa mocy pośrednio żarzona
  • Producent: Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD
  • Seria: Psvane Treasure Mark II

 

Lampy elektronowe próżniowe z serii Treasure są przeznaczone specjalnie do zastosowań we wzmacniaczach audiofilskich. Lampa KT88 to tetroda strumieniowa posrednio żarzona, została wprowadzona na rynek w Wielkiej Brytanii przez przez firmę GEC w 1956 r. jako większy wariant KT66. Wyróżnia się w swojej klasie wysokim dopuszczalnym napięciem anodowym oraz dużą dopuszczalną mocą traconą na anodzie. Z serii Psvane Marc Treasure II KT88 grają większym wypełnieniem, piękny, pełny bas przy zachowaniu wysokiej szczegółowości przekazu. W produkcji tych lamp wykorzystano tylko najlepsze materiały aby zapewnić pełną stabilizacje parametrów elektrycznych w całym czasie życia lampy. Bańka lampy z bezbarwnego przeźroczystego szkła metalizowana od wewnątrz, wyposażona jest w cokół ceramiczny ze złoconymi nóżkami które zapewniają nam doskonały kontakt z podstawką niezależnie od czasu użytkowania lampy. Produkcja każdej lampy z serii Treasure odbywa się tylko przez doświadczonych pracowników co gwarantuje powtarzalność parametrów. Każda lampa z serii Treasure posiada unikatowy numer seryjny oraz metrykę pomiarową opisującą parametry elektryczne lampy. Producent selekcjonuje i dobiera lampy w pary na etapie produkcji.

 

W opakowaniu znajduje się para dobranych lamp + metryka. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczana na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 80-100 godzin. Możliwość zamówienia również w konfiguracjach: dobrana kwadra.