Psvane Treasure Mark II CV181 / 6SN7 - próżniowa lampa elektronowa, para

  • para
  • 1 090,00 zł / para
  • Oblicz_raty_duckblue

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II CV181-TII 6SN7 - Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure.

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II CV181-TII 6SN7

  • Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure
  • Typ: podwójna trioda (6SN7, 6N8, 6N8S)
  • Producent: Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD
  • Seria: Psvane Treasure Mark II

 

Lampy elektronowe próżniowe z serii Treasure są przeznaczone specjalnie do zastosowań we wzmacniaczach audiofilskich. CV181-TII to lampa elektronowa, podwójna trioda pośrednio żarzona z cokołek oktalowym. Stosowana w stopniach wejściowych, inwerterach fazy itp. Może być stosowana zamiennie z 6SN7, 6N8, 6N8S. Ciepła, delikatna, z dobrą kontrolą basu. Poza walorami muzycznymi są absolutnie ciche, zero mikrofonowania, szumy niesłyszalne.


W produkcji tych lamp wykorzystano tylko najlepsze materiały aby zapewnić pełną stabilizacje parametrów elektrycznych w całym czasie życia lampy. Pozłacane piny zapewniają doskonały kontakt przez cały okres użytkowania lampy. Produkcja każdej lampy z serii Treasure odbywa się tylko przez doświadczonych pracowników co gwarantuje powtarzalność parametrów. Każda lampa z serii Treasure posiada unikatowy numer seryjny oraz metrykę pomiarową opisującą parametry elektryczne lampy. Producent selekcjonuje i dobiera lampy w pary na etapie produkcji. W opakowaniu znajduje się para dobranych lamp + metryka. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczana na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 80-100 godzin. Możliwość zamówienia również w konfiguracjach: podwójna para.