Psvane Treasure Mark II 845-TII - próżniowa lampa elektronowa

  • para
  • 1 993,00 zł / para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II 845-TII - Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure.

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II 845-TII

  • Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure
  • Typ: 845-TII trioda mocy bezpośrednio żarzona
  • Producent: Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD
  • Seria: Psvane Treasure Mark II

 

Lampy elektronowe próżniowe z serii Treasure są przeznaczone specjalnie do zastosowań we wzmacniaczach audiofilskich. Lampa 845 to legendarna trioda bezpośrednio żarzona, która pierwotnie była lampą radiową. Charakteryzuje się znakomitą liniowością charakterystyki i zapewnia moc chwilową powyżej 60W. Posiada barwę porównywalną z lampą 300B i większą moc. Zbudowana jest bardziej masywnie, solidnie niż lampa 300B, dzięki temu jest w stanie zaoferować moc rzędu 15-20W wobec 300B z której można uzyskać 8W Z serii Psvane Marc Treasure II 845 grają większym wypełnieniem, cudownie oddają średnice, potrafią z dźwiękiem zejść nisko. W produkcji tych lamp wykorzystano tylko najlepsze materiały aby zapewnić pełną stabilizacje parametrów elektrycznych w całym czasie życia lampy. Bańka lampy z bezbarwnego przeźroczystego szkła metalizowana od wewnątrz, wyposażona jest w cokół ceramiczny ze złoconymi nóżkami które zapewniają nam doskonały kontakt z podstawką niezależnie od czasu użytkowania lampy. Produkcja każdej lampy z serii Treasure odbywa się tylko przez doświadczonych pracowników co gwarantuje powtarzalność parametrów. Każda lampa z serii Treasure posiada unikatowy numer seryjny oraz metrykę pomiarową opisującą parametry elektryczne lampy. Producent selekcjonuje i dobiera lampy w pary na etapie produkcji.

 

W opakowaniu znajduje się para dobranych lamp + metryka. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczana na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 80-100 godzin. Możliwość zamówienia również w konfiguracjach: podwójna para.