Psvane Treasure Mark II 300B-T - próżniowa lampa elektronowa

  • para
  • 2 090,00 zł / para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II 300B-T - Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure.

Lampa elektronowa Psvane Treasure Mark II 300B-T

  • Psvane Treasure Mark II 300B-T
  • Wyselekcjonowana fabrycznie para wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Treasure Typ: 300B-T trioda mocy bezpośrednio żarzona Producent:
  • Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD Seria: Psvane Treasure Mark II


Lampy elektronowe próżniowe z serii Treasure są przeznaczone specjalnie do zastosowań we wzmacniaczach audiofilskich. 300B-T jest najczęściej stosowana w układach stopnia końcowego. Lampy sterujące z serii Treasure grają bardzo szczegółowo i ciepło z przepięknym, pełnym basem. Poza walorami muzycznymi są absolutnie ciche, zero mikrofonowania , szumy niesłyszalne. W produkcji tych lamp wykorzystano tylko najlepsze materiały aby zapewnić pełną stabilizacje parametrów elektrycznych w całym czasie życia lampy. Bańka lampy z bezbarwnego przeźroczystego szkła metalizowana od wewnątrz, wyposażona jest w cokół ceramiczny ze złoconymi nóżkami które zapewniają nam doskonały kontakt z podstawką niezależnie od czasu użytkowania lampy Produkcja każdej lampy z serii Treasure odbywa się tylko przez doświadczonych pracowników co gwarantuje powtarzalność parametrów. Każda lampa z serii Treasure posiada unikatowy numer seryjny oraz metrykę pomiarową opisującą parametry elektryczne lampy. Producent selekcjonuje i dobiera lampy w pary, kwadry na etapie produkcji.

 

W opakowaniu znajduje się para dobranych lamp + metryka. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczana na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 80-100 godzin. Możliwość zamówienia również w konfiguracjach: podwójna para, kwadra, sekstet.