Psvane Philips Holland Metal Base Replica EL34PH - lampy elektronowe, kwadra

  • kwadra
  • 1 990,00 zł / kwadra
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Lampa elektronowa Psvane Philips Holland Metal Base Replica EL34PH - Wyselekcjonowana fabrycznie kwadra wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Replica.

Lampa elektronowa Psvane Philips Holland Metal Base Replica EL34PH

  • Wyselekcjonowana fabrycznie kwadra wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Replica
  • Typ: EL34PH Pentoda mocy odpowiedniki: amerykański 6CA7, radziecki 6П27С
  • Producent: Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD
  • Seria: Replica


Lampy elektronowe próżniowe z serii Replica są wiernymi kopiami legendarnych lamp przeznaczone specjalnie do zastosowań we wzmacniaczach audiofilskich. EL34 jest najczęściej stosowana w układach stopnia końcowego. Psvane Philips Holland Replika EL34PH została opracowana aby umożliwić w świecie audiofilów ponowne rozkoszowanie się tą legendarną lampą. Zapasy NOS EL34 właściwie stopniały do zera. Pierwsza lampa EL34 została wprowadzona na rynek przez Philips w 1949r. W 1953 zaczęła produkować spółka Mullard (zależna od Philipsa).


Lampa EL34 ma wybitnie większą muzykalność w porównaniu z innymi lampami. Może nie oferuje tyle basu co lampa KT88 ale jest bardziej ciepła w brzmieniu. Nie dorównuje jej nawet lampa 300B gdyż maksymalne napięcie z jakim mogą pracować to 800V a to przy odpowiednich konstrukcjach wzmacniaczy może dostarczyć 50W mocy na kanał.


W produkcji tych lamp wykorzystano tylko najlepsze materiały aby zapewnić pełną stabilizacje parametrów elektrycznych w całym czasie życia lampy.

Produkcja każdej lampy z serii Replica odbywa się tylko przez bardzo doświadczonych pracowników i została poprzedzona kilkuletnimi próbami dążenia do odtworzenia oryginału. Każda lampa z serii Replica posiada unikatowy numer seryjny oraz metrykę pomiarową opisującą parametry elektryczne lampy. Producent selekcjonuje i dobiera lampy w pary, kwadry na etapie produkcji.


W opakowaniu znajduje się kwadra pieczołowicie dobranych lamp + metryka. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczana na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 80-100 godzin. Możliwość zamówienia również w konfiguracjach:para, podwójna para, sekstet.