Paradigm Persona 5F

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Paradigm
  • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, dostawa 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, dostawa 1-3 dni.
  • para
  • 87 900,00 zł / para
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Paradigm Persona 5F - kolumny podłogowe.

Przez ponad 34 lat, Paradigm jest kojarzony z kunsztem, a to sprawia, że dźwięk o wysokiej jakości jest dostępny dla każdego w zaskakująco rozsądnej cenie. Nowa seria Persona zadaje pytanie: czy luksus może istnieć w sensownej cenie? Myślimy, że wszyscy jednogłośnie odpowiedzą, „TAK”.


Seria Persona jest wizytówką awangardowych materiałów i najbardziej zaawansowanych technologii audio, a to wszystko od korzeni jest kanadyjskie. Proste: Crafted in Canada!


Głośniki Persona zostały zaprojektowane, aby wziąć całą odpowiedzialność za jakość dźwięku, praktycznie niknąc w bezprecedensowym poziomie realizmu i przejrzystości brzmienia. Bez znaczenia czy jesteś pasjonatem klasycznych układów dwukanałowych czy ogromnego wielokanałowego systemu kina domowego – Persona proponuje kombinację innowacyjności, elegancji i wydajności wprowadzając luksus w elastycznej kolumnie całkiem nowej klasy.


Luksus nie musi oznaczać ekstrawagancji.

Wartość dźwięku o wysokiej wydajności jest ściśle związana z filozofią rozwoju produktów naszej marki. Aby doprowadzić brzmienie do perfekcji oraz sprawić, by seria była luksusowa dopracowaliśmy nasz proces produkcyjny jeszcze bardziej. Cały proces projektowania, wspomagany przez zaawansowane analizy Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz modelowanie komputerowe, pozwolił nam doskonalić nasze wyobrażenia na temat materiałów, kosztów i formy, zanim jeszcze rozpoczął się proces produkcyjny. Paradigm zainwestował w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny, by efektywniej realizować wszystkie projekty.

Rezultatem jest inwestowanie w luksus.


Zestawy głośnikowe linii Persona zapewniają trwałość, zaskakująco realistyczne odwzorowanie dźwięku oraz bogaty design z doskonałym i dopracowanym wykończeniem w najdrobniejszych elementach.

 

PERSONA 5F
Luksusowa pasywna kolumna podłogowa, wyposażona w trzy 7” przetworniki niskotonowe

Łatwo być pod wrażeniem ogromnej, naładowanej najnowocześniejszymi technologiami kolumny Persona 9H. Ale kiedy oczekuje się nieco bardziej kompaktowego produktu, pasywnej wersji z podobnymi osiągami, którą chce się umieścić w średniej wielkości pomieszczeniu wtedy naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Persona 5F. Inżynierowie marki Paradigm podjęli to wyzwanie. I wygrali. Persona 5F dostarcza zaskakująco głęboki bas, realistyczne odwzorowanie barwy, a przy tym wszystkim nie traci nic na dynamice. To sprawa, że Persona 5F ustanawia nowy standard kolumn w takim przedziale cenowym.

 

Dane techniczne:

Typ / Konstrukcja 5 przetworników, 3-drożna, Perforated Phase-Aligning (PPA™), system mocowania głośników w technologii SHOCK-MOUNT™
Moc 300W (15-500W zalecana moc wzmacniacza)
Pasmo przenoszenia 45Hz - 45kHz (+/- 2 dB) w osi 
45Hz - 20kHz (+/- 2dB) 30° poza osią
Impedancja 8ohm
Efektywność >93dB (w pomieszczeniu)
>90dB (w komorze bezechowej)
Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1") Truextent®, kopułka berylowa, 
chłodzony/tłumiony ferrofluidem,
soczewka wysokotonowa z FEA (Finite Element Analysis) optymalizująca rozpraszanie,
Przetwornik średniotonowy 178 mm (7") Truextent®, membrana berylowa, neodymowa struktura napędu z perforowaną soczewką odwróconego dyferencjalnego wyrównania fazy 
Przetwornik niskotonowy 3 x 178 mm (7") C-Pal, 
Technologia Active Ridge (ART™),
1.5" cewka odporna na wysokie temperatury
Funkcje / wyposażenie Punkty odcięcia zwrotnicy: 2.4kHz - 3 stopnia @ 300-400Hz
Wymiary (W x S x G) 118.5 x 24.1 x 42.7 cm
Waga 43 kg /szt.
Dostępne wersje i kolory:
Aria Blue (MG)  
Harmony White (HG)  
Sonic Silver (MG)  
Vanta Black (HG)