Omicron Group

Omicron Group

O OMICRONIE

Firma Omicron została założona przez Mauro Mauri w 1998 roku, po ponad dwudziestu latach doświadczenia w dziedzinie mechaniki precyzyjnej jako właściciel oraz projektant. Pasja do muzyki i dążenie do perfekcji to główny kierunek konstruowania naszych produktów. Technologia, innowacyjność i badania naukowe to fundamenty, na których opiera się głównie Grupa Omicron.

Nasz Cel

Uważamy, że prawdziwą i jedyną więzią między narodami jest muzyka, bez względu na kolor skóry, religię czy stan materialny, w którym żyją. W firmie Omicron zawsze będziemy pracować nad poprawą odtwarzania dźwięku bez żadnych kompromisów w zakresie materiałów, aby każda muzyka była odtwarzana z maksymalną jakością.

Oryginalne Patenty

Firma wykorzystuje oryginalne i autorskie patenty przemysłowe do realizacji modułowych konstrukcji stołów high-end oraz przy realizacji akcesoriów Magic Dream. Pierwsze wysokiej klasy akcesoria wprowadzone na rynek i pierwsze najczęściej naśladowane na świecie.

Filozofia

Cały wszechświat jest wibracją, światło jest wibracją, dźwięk jest wibracją. Nie myśl o wyeliminowaniu wibracji, ale o wykorzystaniu ich w pełni.