Martin Logan Unison

  • szt.
  • 1 898,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Martin Logan Unison - bezprzewodowy przedwzmacniacz.

Nieskończona różnorodność i nieograniczone możliwości wyboru. Twoja osobista cyfrowa biblioteka audio i ulubione usługi audio online są dostępne bezprzewodowo, wszędzie gdzie chcesz i to za jednym naciśnięciem przycisku. A wszystko to w jakości jakiej żaden inny strumieniowy system głośnikowy nie może się równać.

Wyposażony w wejścia i wyjścia cyfrowe optyczne i analogowe oraz zasilacz 12 V, Unison jest dedykowanym przedwzmacniaczem przeznaczonym do współpracy z DTS Play-Fi i Apple AirPlay wraz z systemami audio / wideo. Funkcja retransmisji źródłowej umożliwia odtworzenie dźwięku cyfrowego lub analogowego źródła do dowolnego urządzenia Play-Fi w sieci - coś dla entuzjastów słuchania muzyki z płyt analogowych! Kiedy posłuchasz - zgodzisz się: wysoka jakość, adaptowalna sieciowo technologia DTS Play-Fi jest doskonałym dopełnieniem wysokowydajnych głośników marki Martin Logan.

System korekcji akustyki pomieszczenia (ARC™) jest najlepszą na rynku innowacyjną technologią dostosowaną do DSP. Korzystając z zaawansowanego oprogramowania DSP i mikrofonu do kalibracji, ARC dostosowuje wydajność głośników, aby wyrównać zakłócenia i zapewniając doskonałe brzmienie w każdym pomieszczeniu.

 

Dane techniczne:

Typ / Konstrukcja Przedwzmacniacz
Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz i 5.0 GHz; 802.11 g/n
Ethernet Tak 10/100
Aplikacje do sterowania Apple AirPlay, DTS Play-Fi
Złącza wejściowe cyfrowe Wi-Fi, 1 x Optical Toslink, 1 x zasilacza 12VDC/0.75A
Złącza wejściowe analogowe L/R RCA
Złącza wyjściowe cyfrowe 1 x Optical Toslink
Złącza wyjściowe analogowe L/R 5-drożne terminale, 1 x subwooferowe RCA
Funkcje / wyposażenie Bezprzewodowe odświeżanie przez DTS Play-Fi
Zużycie energii 170 W (maksymalne), Standby: 6 W
Wymiary (W x S x G) 0.7 kg / szt.
Waga 8.5 x 20.2 x 20.2 cm