Martin Logan Forte

  • szt.
  • 3 095,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Martin Logan Forte - bezprzewodowy wzmacniacz zintegrowany.

Nieskończona różnorodność i nieograniczone możliwości wyboru. Twoja osobista cyfrowa biblioteka audio i ulubione usługi audio online są dostępne bezprzewodowo, wszędzie gdzie chcesz i to za jednym naciśnięciem przycisku. A wszystko to w jakości jakiej żaden inny strumieniowy system głośnikowy nie może się równać.

Jeśli korzystasz już z kolumn marki Martin Logan, możesz użyć wzmacniacza bezprzewodowego Forte do zasilania i przesyłania dźwięku bezpośrednio w tym samym czasie. Dostosuj i zoptymalizuj wydajność systemu dzięki technologii ARC ™ (System korekcji akustyki pomieszczenia). Bezprzewodowy wzmacniacz Forte posiada również połączenie Ethernet, umożliwiające podłączenie całej sieci domowej aż do 256 stref!
Kiedy posłuchasz - zgodzisz się: wysoka jakość i technologia przesyłania strumieniowego DTS Play-Fi jest idealnym towarzyszem dla wysokowydajnych głośników marki Martin Logan.

System korekcji akustyki pomieszczenia (ARC™) jest najlepszą na rynku innowacyjną technologią dostosowaną do DSP. Korzystając z zaawansowanego oprogramowania DSP i mikrofonu do kalibracji, ARC dostosowuje wydajność głośników, aby wyrównać zakłócenia i zapewniając doskonałe brzmienie w każdym pomieszczeniu.

 

Dane techniczne:

Typ / Konstrukcja Wzmacniacz
Moc wyjściowa na kanał / impedancja 2 x 200 W mocy szczytowej, 2 x 100W / kanał @4Ω
Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz and 5.0 GHz; 802.11 g/n
Ethernet Tak 10/100
Aplikacje do sterowania Apple AirPlay, DTS Play-Fi
Złącza wejściowe cyfrowe Wi-Fi, 1 x zasilacza
Złącza wejściowe analogowe L/R RCA
Złącza wyjściowe analogowe L/R 5-drożne terminale, 1 x subwooferowe RCA
Funkcje / wyposażenie Bezprzewodowe odświeżanie przez DTS Play-Fi
Zużycie energii 170 W (maksymalne), Standby: 6 W
Wymiary (W x S x G) 1.4 kg / szt.
Waga 8.5 x 20.2 x 21.2 cm