Leak Audio

Leak Audio

Kiedy LEAK wypuścił na rynek kultowy STEREO 30 w 1963 roku, szybko stał się ulubionym brytyjskim „step-upem” spośród standardowych wzmacniaczy budżetowych tamtych czasów.

Teraz, w roku 2020, LEAK wykorzystuje najnowszą technologię, aby dostarczyć niedrogi zintegrowany wzmacniacz o tej samej filozofii, STEREO 130 - w pełni wyposażony, aby sprostać wymaganiom współczesnych melomanów, od płyt winylowych po cyfrowe przesyłanie strumieniowe.

Leak Audio Stereo HiFi System

LEAK STEREO 130 to wysokiej jakości wzmacniacz zintegrowany o wysokiej wierności dla współczesnych entuzjastów audio. Został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do szerokiej gamy źródeł analogowych i cyfrowych, dzięki różnorodności wejść. Posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM (Moving Magnet), który umożliwia bezpośrednie podłączenie do gramofonów. Możesz również przesyłać strumieniowo muzykę do LEAK STEREO 130 z dowolnego urządzenia Bluetooth, takiego jak przenośne odtwarzacze muzyczne i smartfony, za pośrednictwem innowacyjnego wbudowanego kodeka aptX i AAC. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth można cieszyć się dźwiękiem o jakości CD.

Aby w pełni dostosować się do współczesnych entuzjastów muzyki, wiele wysiłku włożono w zapewnienie, że obwody cyfrowe LEAK STEREO 130 zapewniają poziom jakości, jakiego można oczekiwać od wysokiej klasy samodzielnego przetwornika C / A, nie mówiąc już o zintegrowanym wzmacniaczu. .

Starannie zaprojektowany zgodnie z etosem wydajności, niezawodności i kunsztu LEAK, LEAK STEREO 130 łączy współczesną wydajność z wyróżniającą się, klasyczną stylistyką LEAK.