LD Systems

LD Systems

Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych obejmują m.in. innowacyjne systemy PA o dużej mocy oraz nowoczesne głośniki i subwoofery o nagradzanym wzornictwie, przeznaczone na scenę, do instalacji oraz do zastosowań plenerowych – w wariancie zasilania akumulatorem. Systemy mikrofonów bezprzewodowych i odsłuchu dousznego marki LD Systems® zapewniają artystom swobodę ruchów na scenie, a na konferencjach sprzyjają spontanicznym dyskusjom

Zarówno artysta występujący na scenie, jak również mówca przemawiający na konferencji potrzebuje systemu nagłośnieniowego, na którym może zawsze polegać. Dlatego marka LD Systems® od początku swego istnienia stawia na najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów i solidność wykonania.

Konstruktorzy sprzętu LD Systems® przywiązują ogromną wagę do tego, by urządzenia generowały brzmienie odpowiadające przyjętym założeniom. Wszystkie produkty – od głośnika wysokotonowego po subwoofer, od przenośnych kolumn PA po system instalacyjny – odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia techniki dźwiękowej.

Dla specjalistów LD Systems® jednym z głównych priorytetów jest komfort użytkownika. Dlatego już na etapie rozwoju produktu szczególną wagę przywiązuje się do prostej, intuicyjnej i efektywnej obsługi. Liczą się zarówno ergonomiczne uchwyty, jak i czytelne wyświetlacze LED.

Ze względu na swe oryginalne, wielokrotnie nagradzane wzornictwo produkty LD Systems® cieszą nie tylko ucho, ale i oko. Jednym ze znaków rozpoznawczych marki są charakterystycznie wygięte linie, nadające urządzeniom wyjątkowy wygląd.

Ta sama pasja, która ogarnia muzyków występujących na scenie, towarzyszy także w codziennej pracy inżynierom i projektantom marki LD Systems®. Są to zapaleni pasjonaci dźwięku, którzy potrafią godzinami dopracowywać najdrobniejsze szczegóły – by brzmienie i wygląd urządzenia spełniały najwyższe oczekiwania.