Klipsch R-5650-S II

  • szt.
  • 1 600,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue


R-5650-S II - Kolumna instalacyjna do zabudowy ściennej

    Surroundowy głośnik Klipsch R-5650-S II został zbudowany po to, by pokazać nowy sposób na głośniki instalacyjne. Wyposażony jest w unikatową, opatentowaną tubę wykładniczą, która umożliwia inżynierom systemów dźwiękowych tworzenie otaczających pól dźwiękowych i świetnie zlokalizowanych efektów dźwiękowych bez ingerencji w wystrój wnętrza.


• Dwa wertykalnie ułożone głośniki wysokotonowe zamknięte w obudowie Tractrix® Horn maksymalizują efekty surround 
• Technologia głośnika tubowego zwiększa wyjście akustyczne, zmniejszając jednocześnie zniekształcenia 
• Przełącznik odbiornika IR 
• Elegancki, nowy, dyskretny grill magnetyczny SlimTrim™

 
Zaprojektowany specjalnie do użytku jako głośnik surround w kinie domowym, R-5650-S II stosuje unowocześniony 6,5-calowy cerametaliczny głośnik niskotonowy zapewniający jeszcze mocniejsze basy i dwa 1-calowetytanowe napędy kompresyjne (głośniki wysokotonowe). Zastosowanie w nim systemu Linear Travel Suspension w głośniku wysokotonowym zwiększa szczegółowość i jedwabistość dźwięków wysokich częstotliwości. A jego opatentowana tuba wykładnicza, na którą składają się dwa ułożone wertykalnie głośniki wysokotonowe zamknięte w obudowie Tractrix Horn skierowane w odwrotnych kierunkach sprawia, że osiągi R-5650-S II znacząco przekraczają możliwości konwencjonalnych konstrukcji poprzez maksymalizowanie czystości i wydajności dyfuzji, minimalizując jednocześnie interakcje pomieszczenia, które mogą mieć negatywny wpływ na szczegółowość dźwięku.


R-5650-S II przenosi słuchaczy w sam środek akcji dzięki zastosowaniu opatentowanej przez Klipsch technologii Wide Dispersion Surround Technology (WDST™). Staranne dopasowanie dwóch głośników wysokotonowych zamkniętych w obudowie Tractrix Horn, ustawionych odwrotnie w stosunku do siebie zapewnia niesamowicie szerokie rozprzestrzenianie się dźwięku.

Dostępny w białym wykończeniu, mogący być malowany, R-5650-S II może być połączony z zestawem instalacyjnym IK-650-W Klipsch (sprzedawanym oddzielnie), w którym znajdują się wielofunkcyjny pierścień instalacyjny i oznaczone kolorami klamerki ułatwiające szybką identyfikację rozmiaru głośnika. Zawiera on również perforowane metalowe skrzydełka, które można łatwo przytwierdzić do śruby przy użyciu klamry lub pinezki. Może on również być użyty wraz z ognioodporną obudową głośnikową ME-650-W (sprzedawaną oddzielnie),aby uzyskać zgodność z lokalnymi przepisami budowlanymi i/lub aby zmniejszyć przenoszenie dźwięku do sąsiednich pomieszczeń.

 

SPECYFIKACJA

Zalecana moc wzmacniacza: 100 W
Produkowane od: 2012 r
Częstotliwość podzialu zwrotnicy: 3400 Hz
Szerokość wycięcia: 20,32 cm
Wysokość wycięcia: 33,02 cm
Głębokość montażu: 9,50 cm
Materiał obudowy: Tworzywo ABS/Przegroda nieskończona
Typ obudowy: Front zlicowany ze ścianą
Wykończenia: Biała malowalna ramka i osłonka
Obudowa ogniotrwała: ME-650-W (sprzedawana oddzielnie)
Pasmo przenoszenia: 60Hz-23kHz +/-3dB
Tuba wysokotonowa: Dwie tuby Tractrix® Horn realizujące technologię szerokiego rozpraszania dźwięku
Głośnik wysokotonowy: 2 x 1-calowa (2,54 cm) tytanowa kopułka
Głośnik niskotonowy: 6,5" (16,5 cm) membrana niskotonowa - Cerametallic
Wysokość: 36,32 cm
Szerokość: 23,62 cm
Zestaw instalacyjny (Installation Kit): IK-650-W (sprzedawany oddzielnie)
Impedancja nominalna: 8Ω
Moc ciągła: 50 W
Moc szczytowa: 200 W
Czułość: 92dB @ 2.83V / 1m
Akceptowana wielkość przewodu zasilającego: przekrój 2x3,1 mm²
Waga: 3,25 kg