Isol - 8

Isol - 8

Zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, dostarczamy najlepsze urządzenia do kondycjonowania i dystrybucji zasilania dla systemów hi-fi i audiowizualnych. Jeśli szukasz zarządzania energią, prostego zwiększenia wydajności lub gonisz za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, możemy zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie.

Nie ma uniwersalnego rozwiązania, jeśli chodzi o efektywne kondycjonowanie mocy. Wiemy to dzięki wieloletniemu rozwojowi i ciężko zdobytemu doświadczeniu.

Oferujemy szeroką gamę produktów, dzięki czemu możesz skorzystać z optymalnego rozwiązania dla swojego systemu. Skontaktuj się z nami lub lokalnym sprzedawcą, aby uzyskać przyjazną, niezobowiązującą poradę.

Celem każdego systemu o wysokiej wierności jest zbliżenie Cię jak najbardziej do oryginalnego wykonania. Każdy element naszego systemu jest niedoskonałym ogniwem w łańcuchu, przekształcającym otrzymywaną energię z jednej formy w drugą i w końcu do nas.

Najbardziej podstawowym oraz najczęściej pomijanym ogniwem w łańcuchu jest zasilanie, źródło energii naszych systemów. Podłączamy do gniazdka, urządzenie działa i bierzemy to za pewniak. Zasilanie sieciowe jest w rzeczywistości początkiem łańcucha, fundamentem, na którym zbudowana jest muzyka i zasługuje na dokładniejsze zbadanie.

Historia

Nic początkowo zajmował się inżynierią transmisji. Szkolił się i pracował dla BBC jako inżynier dźwięku w latach osiemdziesiątych. Legendarne wysokie standardy korporacji wywarły na nim głębokie wrażenie. Nauczył się, że sposobem na osiągnięcie prawdziwej

Nic był pionierem w stosowaniu wielu sekcji filtrów w celu zwalczania zanieczyszczenia krzyżowego między komponentami audio. Opowiadał się także za stosowaniem blokowania prądu stałego w celu dalszej poprawy jakości dźwięku. Uważamy, że zastosowanie technologii filtrów trans-modalnych, która blokuje szumy w trybie wspólnym i różnicowym bez bocznikowania szumu do masy, jest unikalne dla ISOL-8 w aplikacjach audio i AV.

ISOL-8 otrząsnął się z negatywnego obrazu związanego wcześniej z kondycjonowaniem mocy. W przeszłości wiele kiepskich projektów i optymistyczne deklaracje dotyczące ich wydajności sprawiły, że wiele osób zamknęło swoje umysły na pomysł, że można znaleźć znaczny wzrost wydajności. Innowacyjne i bezkompromisowe podejście Nica rozwiązało wiele niedoborów wydajności spowodowanych zakłóceniem zasilania sieciowego. Firma stopniowo zdobyła niezachwianych zwolenników wśród tych, którzy chcą otworzyć uszy, a teraz produkuje szeroką gamę niezawodnych, praktycznych rozwiązań dostosowanych do różnych zastosowań w audio i AV.

Nic jest zapalonym audiofilem i założycielem naszej siostrzanej firmy Trilogy Audio Systems. Ma umiejętności wprowadzania innowacji i dostarczania wyjątkowych produktów. Przede wszystkim pasję do przesuwania standardów reprodukowanego dźwięku. Ta pasja sprawia, że ISOL-8 jest wiodącą siłą w kondycjonowaniu mocy.