iFI Audio NANO iONE

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: iFI Audio
 • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, dostawa 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, dostawa 1-3 dni.
 • szt.
 • 990,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

iFi Audio Nano iOne - przetwornik DAC z Bluetooth aptX i AAC

Obsługiwane formaty: 44.1/48/88.2/96/176.4/192kHz PCM
                                 2.8/3.1/5.6/6.2/11.2/12.4MHz DSD
                                 352/384kHz DXD
Wejścia: USB 3.0 kompatybilne z USB 2.0, Bluetooth z aptX & AAC Codec, S/PDIF & Optical Combo
Wyjścia: Coaxial S/PDIF for USB/Bluetooth (PCM up to192kHz), Audio RCA L/R

iFI Audio Nano iOne

1. Nano iOne – jeden DAC żeby rządzić domowym audio
2. Uniwersalny. Kompaktowy. Kompletny – Działa ze streamerami mediów, konsolami do gier i innymi urządzeniami.
3. Twój dźwięk, na twój sposób – Bluetooth, USB, S/PDIF (wejście koaksjalne i optyczne). Kodeki AAC i aptX.
4. Dźwięk wysokiej jakości. Bez ściemy. – Odtwarza DSD 256 (11.2/12.4 MHz) i PCM 384 kHz natywnie.

 

ifi ione stereolife rekomendacja

"...iFi Audio iOne Nano to rewelacyjny przetwornik. Nie w skali bezwzględnej, ale w swojej cenie - na pewno. Nie wiem czy inni producenci mają do zaoferowania tak grającego DAC-a za porównywalne pieniądze. iOne Nano obsługuje większość formatów, z których możecie korzystać, a nawet takie, w których prawdopodobnie nawet nie macie zapisanej żadnej muzyki. Gdyby jednak sytuacja się rozwinęła, dobrze wiedzieć, że nasze źródło obsłuży nawet tak gęste pliki. Jak na taką miniaturkę, nowy przetwornik iFi Audio jest też zaskakująco funkcjonalny. Oprócz komputera możemy tu podłączyć nawet konsolę czy dekoder telewizyjny, a muzykę z telefonu lub tabletu puszczać bezprzewodowo dzięki łączności Bluetooth. Brzmieniowo iOne Nano również oferuje więcej, niż sugerowałaby jego cena. Nie ma idealnie równego pasma i nie młóci basem jak subwoofer od budżetowego soundbara, ale za to gra naturalnie, organicznie i muzykalnie, z lekką dawką ciepła i świetną przestrzenią. W ślepym teście większość z nas pewnie nie zorientowałaby się, że mamy do czynienia z urządzeniem kosztującym ledwo ponad tysiąc złotych. Do pełni szczęścia przydałaby się tylko cięższa obudowa lub jakiś system mocowania, aby nasz DAC nie ganiał się po stoliku z innymi klockami ani nie spadł z niego, ciągnięty przez audiofilskie interkonekty. Domyślam się jednak, że każdy użytkownik znajdzie na to swój patent..." - stereolife.pl

 

iFI Audio iOne dac z bluetooth


Informacje ogólne

Bluetooth/USB/SPDIF True Native ® DAC – Wielobitowy chipset Burr Brown do natywnego odtwarzania wszystkich sygnałów

Galwaniczna izolacja SPDIF – Wejście wysokiej rozdzielczości na tranzystorach FET z przetaktowaniem zegara

Aktywna redukcja szumów – System redukcji szumów dla osiągnięcia cichego zasilania

Certyfikacja Hi-Res – Odtwarza DSD 256/ PCM 384

W iFi uważamy, że dźwięk wysokiej jakości to sposób na życie. Nano iOne został stworzony zarówno dla audiofilów jak i ludzi, którzy chcą polepszyć brzmienie swojego systemu audio.

Niezależnie od tego czy używa się NVidia Shield, Google Chromecast czy telewizora 4K, podłącza system do konsoli takiej jak X-Box One czy Playstation 4, czy też słucha się muzyki ze smartfonu, tabletu czy komputera, to iOne jest dla wszystkich. Można go dodać do swojego systemu audiofilskiego aby uzyskać zupełnie nowy poziom jakości dźwięku.

Jest idealny do:
Systemów domowych – doda Bluetooth żeby móc streamować Spotify z komputera, telefonu czy tabletu
Telewizorów 4K – poprawi jakość dźwięku, żeby dostosować ją do jakości obrazu
Konsoli do gier – podniesie jakość dźwięku z filmów i efektów dźwiękowych z gier do maksimum, łącząc optycznie iOne z konsolą a potem z głośnikami aktywnymi lub wzmacniaczem słuchawkowym.
Przetworniki tylko w wejściem SPDIF – może konwertować sygnał USB lub Bluetooth do sygnału SPDIF.

iOne nie jest urządzeniem umiejącym tylko jedną sztuczkę, ale też nie potrafi wszystkiego. Jest po prostu bardzo uniwersalny i oferuje najwyższej jakości technologie, a każda funkcja została zaprojektowana i zaimplementowana z najwyższą możliwą atencją i zaangażowaniem, tak jakby była tą jedyną w urządzeniu jednofunkcyjnym.

Twój dźwięk – na twój sposób
Do wyjścia można podłączyć gniazda RCA do amplitunera lub wzmacniacza czy wzmacniacza słuchawkowego.
Niezależnie od tego jak lubicie się Państwo łączyć ze swoim system, to iOne ma wszystkie wersje opanowane, niezależnie czy to jest Bluetooth, USB czy SPDIF (koaksjalne czy optyczne). Dodatkowo audiofilska jakość implementacji Bluetooth w iOne pozwala na dekodowanie aptX i AAC, więc można słuchać muzyki z urządzeń Apple i Android, PC i MACa.

Jakoś dźwięku jak z płyty kompaktowej przy korzystaniu z Bluetooth z kodekami aptX ® i AAC ®
Jakość CD z Bluetooth na wszystkich platformach – korzystając z kodowania aptX i AAC. aptX ® jest dla Windows, Maca i Androida. AAC dla urządzeń iOS. Każdy może się cieszyć najwyższej jakości odtwarzaniem bezprzewodowym.

Wysokiej jakości dźwięk. Bez ściemy.
Niezależnie od tego jak lubicie się Państwo łączyć ze swoim system, to iOne ma wszystkie wersje opanowane, niezależnie czy to jest Bluetooth, USB czy SPDIF (koaksjalne czy optyczne). Dodatkowo audiofilska jakość implementacji Bluetooth w iOne pozwala na dekodowanie aptX i AAC, więc można słuchać muzyki z urządzeń Apple i Android, PC i MACa. Wyjście można podpiąć do wzmacniacza lub amplitunera albo do słuchawek.

Galwanicznie izolowane wejście SPDIF z REclock®/REgenerate®
Dodaliśmy izolację galwaniczną do SPDIF, można więc mieć pewność, że jakość dźwięku, o którą tak walczy iFi pozostaje.

Układ Burr-Brown True Native
Burr-Brown True Native jest przetwornikiem typu MultiBit, który jest prawdziwie najlepszym z najlepszych. Ten układ bez konwersji radzi sobie z PCM i DSD, tak więc sygnał muzyczny pozostaje w oryginalnym formacie przez cały czas.

Aktywna redukcja szumów dla wyjątkowo czystego zasilania
System redukcji szumów ANC® dla zasilacza (napięcie zasilające pochodzi z gniazda USB) oznacza, że zmierzony poziom szumów jest 100x niższy, niż przy zastosowaniu typowego filtra.

 

Twój dźwięk. Twój wybór.

iFI iOneMożesz go podłączyć do dowolnego stacjonarnego wzmacniacza, lub wzmacniacza słuchawkowego. Do swojego iOne, możesz się podłączyć w dowolny sposób. Nano iOne przyjmuje sygnał przez Bluetooth, USB lub SPDiF(optical/coaxial). Najwyższej jakości łącze Bluetooth, jakie zaimplementowaliśmy w iFI Nano iOne, przyjmuje aptX jak i AAC, więc jako źródło, można wykorzystywać urządzenia zarówno Apple jak i Android, PC lub Mac.

 

Jakość CD z Bluetooth z aptX® i AAC®.

iFI iOne

Zapewniamy jakość CD ze wszystkich źródeł i systemów z Bluetooth, dzięki dekodowaniu sygnału aptX or AAC®. aptX® dla Windows, Mac i Android. AAC dla urzadzeń z iOS. Z każdego będziesz w stanie  cieszyć się najwyższej jakości, bezprzewodowym przesyłem swojej ulubionej muzyki.

 

Jakość bez wątpliwości.

iFI iOne

Obojętnie jak wolisz łączyć swój system, iFI Nano iOne jest gotowe. Bluetooth, USB czy S/PDIF (optical/coaxial). Audiofilskiej jakości moduł Bluetooth w iOne pozwala na przyjmowanie sygnału aptX i AAC z Apple, Android, PC lub Mac. Dzięki wyjściom RCA, możesz podłączyć iOne jako źródło do klasycznego wzmacniacza stereo, amplitunera, lub wzmacniacza słuchawkowego.

Galwaniczna izolacja S/PDIF z REclock®/REgenerate®.

iFI iOneDodaliśmy do iOne galwanicznie izolowane gniazdo S/PDIF dzięki temu masz pewność, że zespół iFI Audio zadbał o jakość twojej ulubionej muzyki.

Burr-Brown natywny przetwornik.

iFI iOne

Wielobitowy przetwornik Burr-Brown reprezentujący “najlepszych z najlepszych” odtwarza pliki od PCM do DSD natywnie. Sygnał muzyczny pozostaje więc w niezmienionej formie podczas całej obróbki.

Aktywna kasacja zakłóceń zapewnia wyjątkowo czyste zasilanie.

iFI iOneSystem aktywnej kasacji zakłóceń zasilania ANC® (naszkicowane dla USB) oznacza zmierzony poziom zakłóceń zmniejszony 100 krotnie w porównaniu do filtra zakłóceń wspólnych.

iFI iOne

 

Recenzje:

"...Szeroki wachlarz udanych zastosowań Nano iONE robi wrażenie. Jego zdolność do uszlachetnienia wydajności dźwiękowej Macbook Air i Sonos Connect czyni z niego prawdziwy produkt hifi dla każdego. A to, że potrafi poprawić AURALiC Aries Mini (w kluczowych obszarach) i niemal dogania DragonFly Red od AudioQuest, stanowi o jego prawdziwie audiofilskiej jakości.

Jednak największą przewagę zyskuje dzięki przemyślanej decyzji iFi o wyciągnięciu ręki do tych, którzy korzystają z Bluetooth w swoich urządzeniach z iOS. Taka powalająca cecha poparta atrakcyjną ceną zasługuje na tytuł najlepszego nokautu. Bum!..." - John H. Darko, digitalaudioreview.net

 

 

Dane techniczne iFi Audio nano iOne:

 • Obsługiwane częstotliwości PCM .... 44.1 - 48 - 88.2 - 96 - 176.4 - 192 kHz
 • Obsługiwane częstotliwości DSD .... 2.8 - 3.1 - 5.6 - 6.2 - 11.2 -12.4 MHz
 • Obsługiwane częstotliwości DXD .... 352 - 384 kHz
 • Zakres dynamiki .... 109dB (A)
 • Napięcie wyjściowe .... 2,05V
 • Impedancja wyjściowa .... <50Ω
 • Pobór mocy .... <2,5W
 • Wymiary SWG .... 67 * 28 * 106 mm
 • Masa .... 141 g