HiFiMan Susvara - słuchawki magnetostatyczne, High End

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiFiMan
 • Dostępność: Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66 Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66

 • Historia ceny
 • szt.
 • 33 595,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

HiFiMan Susvara - słuchawki wokółuszne, planarne, otwarte. High End.

 

 

Specjalizujemy się w konfigurowaniu wysokiej klasy systemów słuchawkowych. Dobieramy źródło, wzmacniacz i okablowanie do słuchawek HiFi i High-End. Na życzenie możemy zorganizować w naszym salonie porównanie topowych konstrukcji słuchawkowych różnych producentów w towarzystwie odpowiednich wzmacniaczy, zarówno lampowych jak i tranzystorowych. W komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze możecie Państwo dobrać dla siebie najbardziej satysfakcjonujący zestaw. Zapraszamy.

Słuchawki HiFiMan Susvara, to szczytowe osiągnięcie Fang Bian, założyciela HiFiMAN.

Nowe słuchawki to uwieńczenie dekady intensywnego rozwoju - od klasycznych membran planarnych do super nowoczesnych przetworników wykonanych w nanotechnologii, które zadebiutowały w HE-1000 i Edition X.

Założyciel HiFiMANa dr Fang Bian:

- Technologia planarna nie jest nowa, pomimo to rozwijamy ją już od ponad dekady. Każdy kto śledzi nasze postępy w tej kwestii, a także rozwój słuchawek planarnych w ogóle, widzi i słyszy jak daleko zaszliśmy. SUSVARA to kolejny krok do przodu, który przesuwa granice tego, co jest możliwe dzięki technologii planarnej.

Ultra cienka i ultra lekka membrana niewidoczna dla ludzkiego oka

Membrana zainstalowana w SUSVARA jest jeszcze lepsza niż ta, z której skorzystano przy budowie obsypanych nagrodami HE-1000. Zniekształcenia jakie generuje znajdują się poza skalą pomiarową nawet najczulszych urządzeń. Swój najnowszy przetwornik producent określił mianem „zero distortion driver”.

Poza ultra cienką membraną ważną rolę w całości odgrywa napylona na nią cewka o grubości mniejszej niż jeden mikrometr. Zapewnia to super szybką reakcję membrany na impuls prądowy, co przekłada się na dźwięk porównywalny tylko z naturalnymi wrażeniami słuchowymi. Słuchawki wyznaczają zupełnie nowy standard rozdzielczości, szybkości i poziomu otwartości dźwięku.

Budowa magnesów typu "stealth"

Nowe magnesy okalające membranę z napyloną cewką pozwalają na minimalizowanie negatywnych odbić generowanego dźwięku. Skonstruowano je w technologii przypominającej rozwiązania stealth pierwszy raz użyte w bombowcu F117, tak aby był on niewidzialny dla fal radarowych. Podobny cel przyświecał konstruktorom magnesów w SUSVARA – tak aby były one "niewidzialne" dla fal dźwiękowych, które są generowane przez ultra cienką membranę.

Opatentowane maskownice „window shade”

Rozwiązanie znane z HE-1000. System metalowych maskownic zewnętrznych, których zadaniem jest tłumienie odbić dźwięku wydobywającego się ze słuchawek. Dzięki redukcji niechcianych dyfrakcji, praktycznie zlikwidowano odgłosy przepływającego przez szczeliny powietrza oraz wszelkie niechciane odgłosy z tym związane.

Hybrydowe nausznice 

Asymetryczne nausznice łączące skórę z poliestrem w kształcie dopasowanym do fizjologii ludzkiego ucha. Zakrywają w całości małżowiny i opierają się bezpośrednio o skórę głowy co w połączeniu z otwartą konstrukcją gwarantuje komfortowy odsłuch na wiele godzin. Poliestrowy materiał został zastosowany w celu uzyskania jak najwyższej rozdzielczości dźwięku.

Wykonanie klasy premium

Pałąk klasy premium ze stopu rzadkich i bardzo lekkich metali - za wygodę odpowiada specjalnie opracowana struktura łuku, pałąk na głowie opiera się na perforowanym pasie z naturalnej skóry dla lepszego odprowadzania ciepła obudowa przetworników fornirowana naturalnym drewnem.

Specyfikacja techniczna

 • Przetworniki: Magnetostatyczne (wstęgowe)
 • Obudowa: Otwarte
 • Impedancja: 60 Ohm
 • Skuteczność: 83dB
 • Pasmo przenoszenia: 6 - 75.000Hz
 • Jakość kabla: OFC
 • Waga bez kabla: 374 gram
 • Gwarancja: 24 miesiące