HiFiMan - HE-R10D - słuchawki audiofilskie dynamiczne

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiFiMan
 • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

 • Historia ceny
 • szt
 • 7 395,00 zł / szt
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

HiFiMAN HE-R10D

HiFiMAN HE-R10D audiofilskie dynamiczne słuchawki nauszne

HE-R10D to dynamiczne słuchawki nauszne marki HiFiMAN, w których wykorzystano technologię Topology Diaphragm. Topology Diaphragm odnosi się do membrany, na której powierzchnię nałożono specjalną powłokę nanocząsteczkową. Rezultatem jest naturalny i pełen detalu dźwięk. Pomysł został zainspirowany pracą doktorską dr Fang Bian. W swojej pracy wskazuje on, że „różne nanomateriały mają różne struktury i każdy z tych materiałów ma swoje własne właściwości”. Dlatego poprzez staranne kontrolowanie struktury powierzchni membrany można uzyskać różne wyniki w zakresie parametrów akustycznych, w stopniu wcześniej nieosiągalnym.

Model ten posiada duże nauszniki z drewna sosnowego, które zwiększają możliwości dźwiękowe słuchawek. Duża przestrzeń wewnętrzna drewnianej muszli zapewnia wystarczającą objętość i „oddech” przetwornikom. Pady słuchawek zostały wykonane z naturalnego zamszu oraz wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu Szkielet pałąka został wykonany z litej stali.

W kwestii opakowania jak i ogólnego designu HE-R10D są prawie identyczne z modelem HE-R10P. HE-R10D otrzymujemy w dużej walizce, która otwiera się niczym skrzynia ze skarbami. Wewnątrz znajdziemy także trzy kable z wtyczką 3,5 mm (1,5m), ze zbalansowanym gniazdem XLR (3m) i z gniazdem 6,35 mm (3m).

Po raz kolejny HiFiMAN jako opcję proponuje nam innowacyjne rozwiązanie wprowadzone w słuchawkach Deva 3w1 – adapter Blumini. Po wpięciu go w lewą muszlę, momentalnie przekształcamy R10D w wersję bezprzewodową bluetooth.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.

Funkcjonalność

Słuchawki audiofilskie to najwyższej klasy produkty przeznaczone do odsłuchu muzyki na poziomie studyjnym, a nawet wyższym.


Największą zaletą słuchawek audiofilskich jest ich niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Uzyskanie podobnej klasy dźwięku z tradycyjnego systemu stereo wymaga kilku, a nawet kilkunastokrotnie większych nakładów.
Ich wadą jest wymóg stosowania dedykowanego wzmacniacza słuchawkowego, o dopasowanej prądowo charakterystyce. Wynika to z dużego zapotrzebowania na moc, bez której słuchawki audiofilskie pracują na ułamek swoich możliwości.


Dlatego zalecamy ścisłe konsultowanie zakupu wzmacniacza i słuchawek z zespołem doradców RMS.pl, który posiada bogate doświadczenie w odsłuchu nawet topowych modeli.
RMS.pl to jeden z nielicznych salonów audio w Polsce posiadający większą część najdroższych słuchawek do sprzedaży od ręki, a także do odsłuchu.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki:  Dynamiczne
Obudowa:  Zamknięte
Impedancja:  32 Ohm
Skuteczność:  103dB
Zniekształcenia THD:  <0.1%
Pasmo przenoszenia:  15 - 35.000Hz
Złącze słuchawkowe: 
 • 3.5mm mini jack
 • 6.3mm duży jack
 • XLR
Asymetryczny kabel: NIE
Typ wtyku:
 • Prosty
 • Kątowy
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Etui ochronne: TAK
Redukcja szumów: NIE
Rozmiar przetwornika: 50mm
Obrotowa słuchawka: NIE
Składane: NIE
INNE: 3 kable z różnymi wtykami(mini jack 3.5mm, jack 6.35mm i XLR zbalansowany)
:: ultrakomfortowa konstrukcja pałąka
:: Kodeki Bluetooth: LDAC, aptx-HD, aptx, AAC, SBC
:: USB DAC przez kabel USB-C
:: Żywotność baterii: 7-10 godzin
Waga bez kabla: 337g
Gwarancja: 24 miesiące