HiFiMan Deva Pro - słuchawki planarne , otwarte

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiFiMan
 • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni.

 • Historia ceny
 • szt
 • 1 945,00 zł 1 799,00 zł / szt
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

HiFiMAN Deva Pro Stealth Magnets Audiofilskie słuchawki 3w1 planarne otwarte Bluetooth Bluemini i USB DAC R2R, aptX HD

HiFiMAN Deva Pro Stealth Magnets Audiofilskie słuchawki 3w1 planarne otwarte z odbiornikiem Bluetooth Bluemini i USB DAC HIMALAYA

HiFiMAN Deva to jedyny słuszny wybór dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku ale nie mogą zdecydować, czy preferują wygodę zapewnianą przez połączenie Bluetooth, czy kable, zapewniające najlepsze możliwe brzmienie. Od teraz, jedne słuchawki łączą w sobie obie te zalety. Nowa DEVA Pro kontynuuje to, co najlepszego oferował jego poprzednik, zapewniając pełnozakresowy dźwięk wysokiej jakości, niezależnie od tego, czy słuchasz po przez połączenie przewodowe, czy przez Bluetooth. Nowy model opiera się na dwóch najnowszych osiągnięciach HiFiMAN: technologii Stealth Magnets i DACu Himalaya (konwerter D/A) w architekturze R2R.

HiFiMAN Deva Pro

Technologia Stealth Magnets firmy HIFIMAN radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcji fal dźwiękowych, które pogarszają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu. Magnesy te, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

Odbiornik Bluetooth w DEVA Pro, Bluemini jest teraz wyposażony w autorski układ D/A HiFiMANa  Himalaya: układ złożony z szeregu rezystorów z nowym algorytmem, który zmniejsza przenoszenie mocy między układem a komponentami peryferyjnymi. W rezultacie stosunek sygnału do szumu, całkowite zniekształcenia harmoniczne i zużycie energii są najbardziej efektywne.

Klucz sprzętowy Bluemini obsługuje kodeki o wysokiej rozdzielczości, takie jak LDAC i aptX-HD, dzięki czemu doskonale nadaje się do większości obecnie dostępnych urządzeń do przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości. Czas odtwarzania to 8 godzin.

 

Słuchawki Deva zapewniają 3 możliwości połączenia:

 • za pomocą Bluetooth 5.0

Słuchawki Deva dzięki odbiornikowi Bluemini R2R łączą się przy pomocy modułu Bluetooth z dowolnym urządzeniem nadawczym. Wysoka jakość dźwięku oraz minimalizacja opóźnień zapewniane są dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych i najpopularniejszych kodeków: Qualcomm aptX-HD oraz LDAC. Adapter Bluemini podłączany jest do słuchawek za pomocą gniazda 3.5mm mini Jack. Zapewnia działanie do 8 godzin w zależności od warunków.

HiFiMAN Deva Pro

 

 • za pomocą USB

W słuchawkach Deva PRO, adapter Bluemini (który zawiera DAC i wzmacniacz słuchawkowy) uaktualniono o autorską architekturę Himalaya R2R DAC, która składa się z szeregu rezystorów z nowym algorytmem. W rezultacie stosunek sygnału do szumu, całkowite zniekształcenia harmoniczne i zużycie energii są jeszcze bardziej efektywne. Wbudowany przetwornik Himalaya R2R DAC umożliwia transfer plików do 16bit/48kHz za pomocą kabla USB C, który bez problemu odczyta pliki muzyczne z telefonu czy komputera.

 • za pomocą zbalansowanego kabla mini jack 3.5mm

Tradycyjna metoda połączenia, która zawsze się sprawdza. Słuchawki Deva można podłączyć do dowolnego odtwarzacza przenośnego, a nawet smartfona za pomocą kabla mini jack 3.5mm. Deva Pro posiada  dwustronne złącza, dzięki czemu można jej używać z szeroką gamą kabli.

 

 

 

Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie. 

HiFiMAN Deva frequency response

 

 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Słuchawki audiofilskie to najwyższej klasy produkty przeznaczone do odsłuchu muzyki na poziomie studyjnym, a nawet wyższym.

Największą zaletą słuchawek audiofilskich jest ich niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Uzyskanie podobnej klasy dźwięku z tradycyjnego systemu stereo wymaga kilku, a nawet kilkunastokrotnie większych nakładów. 
Ich wadą jest wymóg stosowania dedykowanego wzmacniacza słuchawkowego, o dopasowanej prądowo charakterystyce. Wynika to z dużego zapotrzebowania na moc, bez której słuchawki audiofilskie pracują na ułamek swoich możliwości.

Dlatego zalecamy ścisłe konsultowanie zakupu wzmacniacza i słuchawek z zespołem doradców RMS.pl, który posiada bogate doświadczenie w odsłuchu nawet topowych modeli. 
RMS.pl to jeden z nielicznych salonów audio w Polsce posiadający większą część najdroższych słuchawek do sprzedaży od ręki, a także do odsłuchu.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki:  Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa:  Otwarte
Impedancja:  18 Ohm
Skuteczność:  93.5dB
Stosunek sygnał/szum:  Bluemini: 114dB
Zniekształcenia THD:  Bluemini: <0.1%
Pasmo przenoszenia:  20 - 20.000Hz
Bluetooth: 
 • TAK
 • 5.0
Złącze słuchawkowe:  3.5mm mini jack
Jakość kabla:  OFC
Asymetryczny kabel: TAK
Typ wtyku: Prosty
Regulacja głośności: TAK
Mikrofon: NIE
Typ: Nauszne
Składane: NIE
Czas działania: Bluetooth do 8 godzin
INNE: obsługiwane kodeki Bluetooth: aptX, aptX HD, AAC, SBC, LDAC
:: Odbiornik Bluetooth posiada mikrofon
:: Praca jako USB DAC z telefonem i komputerem
:: DAC HiFiMAN HIMALAYA
:: Bluetooth Chip: QCC5124
Waga bez kabla: słuchawki: 360g, Bluemini: 25g
Gwarancja: 24 miesiące