Hijiri Nagomi X-DCH - przewód zasilający

  • szt.
  • 6 990,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Hijiri Nagomi X-DCH - przewód zasilający.

Hijiri Nagomi - miedziany przewód zasilający, zakończony rodowanymi wtykami.

Nagomi zostało zaprojektowane i wyprodukowane z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych i wykonanych na zamówienie materiałów i perfekcyjnie dostrojone dzięki naszej ukierunkowanej technologii kontroli rezonansu. Technologia ta uwalnia swobodnie przewodnictwo energetyczne i eliminuje szkodliwy hałas oraz równoważy całe spektrum muzyczne tak naturalnie i gładko, że miłośnicy muzyki mogą cieszyć się realistycznym dźwiękiem dotykającym duszy.

Podłączenie „Nagomi” do dowolnego rodzaju elektroniki, w tym wzmacniacza mocy, wzmacniacza sterującego, transportów CD, przetwornika cyfrowo-analogowego, zapewnia znacznie i niewyobrażalnie lepszą dynamikę, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. „Nagomi” to przewód zasilający, który zapewnia wyższy poziom rozrywki podczas słuchania muzyki. To przewód, którego nie można przegapić.

• Zasada strojenia: gładkie przewodnictwo mocy i równowaga w całym spektrum
• Materiał drutu: niestandardowy projekt i specjalnie wykonana miedź
• Wtyczka i złącze IEC: Wattgate 350iRH + 330iRH lub 390iRH (Schuko)
• Dostępne rozmiary: 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m, 2,5 m i 3,0 m
• Dłuższy rozmiar jest również dostępny na zamówienie

„The world only Tuned Power Cord”, co wskazywałoby na to, że jego budowa była korygowana podczas testów odsłuchowych. Te same przewody, które użyto do jego budowy są częścią studia masteringowego JVC, w którym wykonuje się remastery na potrzeby wydań XRCD. Wiadomo jedynie, że to miedź OFC, kierunkowa. Wtyki noszą symbole 350iRH oraz 390iRHi mają rodowane styki. Zaznaczono na nich żyłę „gorącą” i warto się tego trzymać. Na koszulkach zakrywających wtyki naniesiono napis „Extraordynary Dynamic & Clear”. Kable jest całkiem giętki. Dostępny jest w odcinkach 1/1,5/2/2,5/3 m.

 

"Klarowność, rozdzielczość, czystość bez rozjaśnienia i utwardzenia, to główne cechy tego kabla. Cudownie jest widzieć, jak ulubiony producent eksperymentuje i jak robi postępy. Dźwięk, jaki Nagomi przynosi jest wysokiej próby. Jeśli piękno jest dla nas równoznaczne z prawdą, także muzyczną, mamy kabel jakby uszyty pod te wymagania. Jeśli zaś piękno to dla nas pewna kreacja, trzeba będzie poszukać czegoś innego." - highfidelity.pl