Focal Celestee - słuchawki dynamiczne, zamknięte

  • szt.
  • 4 699,00 zł 3 799,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Focal Celestee - słuchawki dynamiczne, wokółuszne, zamknięte.

Focal Celestee - słuchawki dynamiczne, zamknięte. Doskonałe do odsłuchów w domu jak i w podróży.

Celestee to wysokiej klasy słuchawki łączące w sobie elegancki, nowoczesny design, luksusowe wykończenia i imponującą jakość dźwięku. 

Ekskluzywne przetworniki Focal gwarantują doskonałą dynamikę i wysoką precyzję dźwięku. Zawierają najnowsze technologie Focal: 15/8 "(40 mm) aluminiowo-magnezowe, kopułkowe przetworniki w kształcie litery„ M "oraz specjalnie zaprojektowane przez inżynierów Focal, akustyczne wykończenie w nausznikach, aby zapobiec rezonansom.

Słuchawki Celestee oferują wyjątkową równowagę tonalną: niesamowity zakres basów z precyzyjną górą i średnimi tonami, które zachwycą każdego melomana. 

Podobnie jak pozostałe modele słuchawek Focal, Celestee wyróżniają się niebanalnym wzornictwem i jakością wykonania. Pałąk i nauszniki są obszyte granatową, półanilinową skórą, i posiadają ozdobne miedziane detale (osłona głośnika, złącza kablowe, pierścienie itp.) tworząc wyrafinowany wygląd. Zabierzesz je ze sobą wszędzie, dzięki sztywnej torbie, także w kolorach granatowym i miedzianym. Aluminiowy pałąk ma kontrolowaną geometrię aby aby idealnie dopasować się do głowy, zapewniając doskonały chwyt i niezrównany komfort.

• Zamknięte słuchawki do użytku domowego i w podróży
• Znakomity design, nowe materiały i granatowe wykończenia z detalami z miękkiej miedzi
• Niska impedancja (35 omów) zapewniająca bezkompromisowe użytkowanie z przenośnym odtwarzaczem audio

Celestee to słuchawki wokółuszne w konstrukcji zamkniętej, zawierające 40-milimetrowe elektrodynamiczne przetworniki pełnozakresowe z aluminium / magnezu. Zapewniają one wyjątkową dynamikę i liniową odpowiedź częstotliwościową, która rozciąga się do 23 kHz. Odtwarzanie dźwięku jest niesamowicie precyzyjne. Przetworniki z odwróconą kopułką w kształcie litery „M” i ich większa powierzchnia emisyjna znacznie zwiększają czystość odsłuchu.

 

Navy Blue to nowoczesny, ponadczasowy i wyrafinowany wybór dla Celestee. To pierwszy raz, kiedy ten niebieski pojawił się w kolekcji Focal. Harmonijnie łączy się z wykończeniem Soft Copper na pierścieniach nauszników, wewnętrznych maskownic, logo i połączeniach kabli.
Muszle są pokryte skórą i pokryte kratką ze stali nierdzewnej. Pałąk na głowę łączy skórę na zewnątrz i mikrofibrę od wewnątrz, podczas gdy nauszniki są wykonane ze skóry półanilinowej. Wysokiej jakości materiały są kluczowym elementem projektu produktu, estetyki i komfortu.

Zestaw Celestee zawiera:

  • Futerał w kolorze słuchawek. Transportuj Celestee bezpiecznie w dowolne miejsce dzięki etui, które jest termoformowane w kształcie słuchawek.
  • 1 x 1,2 m (3,94 stopy) asymetryczny kabel z wtyczką 1/8 ”- 3,5 mm
  • 1 x adapter jack, 1/8 "(3,5 mm) żeński - 1/4" (6,35 mm) męski