Fiio X3 III

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: FiiO
 • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, dostawa 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, dostawa 1-3 dni.
 • szt.
 • 849,00 zł / szt.
 • Niedostępny

Fiio X3 III - zbalansowany odtwarzacz przenośny ze wzmacniaczem słuchawkowym.

Szersza scena dźwiękowa z wyjścia zbalansowanego
X3 Mark III wyposażono zarówno w pojedyncze wyjście słuchawkowe 3,5mm, jak również 2,5mm wyjście zbalansowane, umożliwiając Ci przeżywanie wysokiej klasy dźwięku na dwa sposoby. Wyjście zbalansowane, zastosowane w X3 po raz pierwszy zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić poszerzenie sceny dźwiękowej oraz uwydatnić więcej szczegółów muzyki niż kiedykolwiek dotąd.

Podwójny DAC dla doskonałego dźwięku, wszędzie
Zasługujesz na lepsze brzmienie. X3 Mark III gwarantuje, że otrzymasz je dzięki dwóm wysokowydajnym DAC'om PCM5242. W swojej zbalansowanej implementacji, DAC'i te umożliwiają skuteczną eliminację szumów oraz wyższy współczynnik sygnału do szumu (SNR). Wszystko to znaczy, że Twoja muzyka zostanie dostarczona Ci w swojej najczystszej formie, wolnej od wszystkich niechcianych artefaktów.

Niezależne układy DAC, LPF oraz wzmacniacza dla skuteczniejszej redukcji szumów
Konstrukcja X3 Mark III sprawia, że DAC, filtr dolnoprzepustowy (LPF) i wzmacniacz słuchawkowy są od siebie rozdzielone. Dzięki temu znacząco zmniejszono możliwość ingerencji zakłóceń zewnętrznych, mogących mieć wpływ na jakość dźwięku. Przede wszystkim X3 Mark III używa aż trzech różnych płytek PCB - po jednej dla przetwarzania cyfrowego, wzmacniacza analogowego i Bluetooth. Posiadasz więc gwarancję fantastycznych doznań dźwiękowych bez względu na to czy używasz X3 Mark III przewodowo, czy bezprzewodowo.

Skomplikowana obsługa pożegnana jednym przyciskiem
Na boku X3 Mark III został umieszczony nowy, wielofunkcyjny przycisk, który pozwala na sterowanie muzyką, korektorem, przełączanie pomiędzy listami odtwarzania i motywami jednym wciśnięciem! Całkowita kontrola nad Twoją muzyką jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Certyfikat Hi-Res Audio
X3 Mark III otrzymał od organizacji Japan Audio Society oficjalny certyfikat Hi-Res Audio. Dzięki temu masz pewność, że X3 Mark III dostarczy Ci realistyczny, naturalny dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

Nie czuj ograniczeń ograniczeń dzięki obsłudze wielu formatów bezstratnych
X3 Mark III obsługuje szerokie spektrum bezstratnych formatów audio, takich jak: WAV, APE, WMA, FLAC, DSF, DFF o częstotliwości próbkowania i głębi bitów do 192 kHz/32 bit. Dzięki temu już nie musisz obawiać się o to czy uda Ci się posłuchać swoich ulubionych utworów będąc w ruchu.

Z Bluetooth 4.1 muzyka nigdy się nie kończy
Technologię Bluetooth 4.1 do odtwarzacza X3 Mark III dostarcza chipset F1C81, który umożliwia transmisję danych o niskim opóźnieniu dzięki czemu gwarantuje, że nie stracisz ani fragmentu ulubionego, wysokiej jakości utworu.

Pozbądź się kabli dzięki trybowi Bluetooth dual mode
X3 Mark III wspiera technologię Bluetooth dual-mode, obsługującą jednoczesną transmisję i odbiór sygnałów Bluetooth. Oznacza to, że można połączyć jednocześnie pilot Bluetooth oraz zestaw słuchawkowy Bluetooth. Z pilotem FiiO RM1 Bluetooth i ulubionym zestawem słuchawkowym, możesz stworzyć profesjonalny system audio będący w pełni wolny od ograniczeń, które narzucają przewody.

Twoja osobista szafa grająca zawsze pod ręką
Dzięki obsłudze kart mikro SD o pojemności 256 GB, X3 Mark III umożliwia przechowywanie tysięcy utworów, które możesz zawsze nosić ze sobą. W praktyce, X3 Mark III może pomieścić ponad 8 tysięcy bezstratnych plików FLAC, każdy o rozmiarze 30 MB. To niczym Twoja osobista szafa grająca, którą zawsze możesz mieć przy sobie.

Wielofunkcyjne wyjście liniowe/koaksjalne ze wsparciem dla D2P i DoP
Wyjście liniowe X3 Mark III jest także wyjściem koaksjalnym. Z uwagi na to, że niektóre zewnętrzne dekodery audio mogą nie obsługiwać DSD, a jedynie PCM, nowy X3 zapewnia wyjście zarówno dla D2P, jak i DoP poprzez wbudowane wyjście koaksjalne. Teraz już nie musisz męczyć się z odtwarzaniem swoich plików DSD przy pomocy dekodera wspierającego wyłącznie PCM.

Natychmiastowe wybudzanie ze stanu głębokiego uśpienia
X3 Mark III posiada nowe tryby: oszczędny tryb gotowości i tryb głębokiego uśpienia. Z obu tych trybów nowy X3 może zostać wybudzony dosłownie w sekundę. Nowe tryby umożliwiają odtwarzaczowi pozostać w gotowości przez aż 19 dni - dzięki temu Twoja muzyka zawsze będzie na wyciągnięcie ręki.

Szeroka obsługa pilotów na kablu słuchawek
X3 Mark III obsługuje jeszcze więcej standardów pilotów na kablu słuchawkowym, dzięki temu większość słuchawek dostępnych na rynku z pilotem z łatwością poradzi sobie z funkcjami odtwarzacza: wybór poprzedniego/następnego utworu, odtwarzaniem/pauzowaniem, czy regulacją głośności. Także najnowsze modele słuchawek od FiiO: F1, F3 czy F5 są w pełni wspierane przez X3 Mark III.

Asynchroniczny DAC USB wspierający sygnał audio do 192 kHz/24 bit
X3 Mark III może być używany jako DAC USB zdolny dekodować sygnał audio do 192 kHz/24 bit. Dodatkowo nowy X3 implementuje asynchroniczny DAC USB, który pozostaje niedościgniony w jakości reprodukcji dźwięku.

Nowoczesne technologie w klasycznej obudowie
X3 Mark III zachowuje swój klasyczny, ponadczasowy design, znany z poprzednich odtwarzaczy serii X. Przednia strona odtwarzacza posiada znajome pięć przycisków oraz pokrętło, które jednak zostało ulepszone, dzięki czemu jest czulsze, precyzyjniejsze i łatwiejsze w obsłudze.

Zgrabność i elegancja w Twojej dłoni
Wytrzymałe szkło hartowane i gładka aluminiowa rama nowego X3 przykuwają uwagę. Jego unikatowa konstrukcja przypominająca kanapkę (przedni panel, aluminiowe obramowanie, tylny panel), jak również spójna kompozycja kolorystyczna sprawiają, że X3 Mark III prezentuje się szykownie i elegancko. W porównaniu do poprzedniego X3, X3 Mark III jest nie tylko lżejszy, ale również cieńszy, dzięki czemu znakomicie leży w dłoni.

Wybierzesz zmysłową czerwień czy elegancką czerń?
X3 Mark III jest dostępny w dwóch olśniewających wariantach kolorystycznych - zmysłowej czerwieni oraz eleganckiej czerni. Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie najlepiej.

Jeszcze więcej możliwości dokowania odtwarzacza
X3 Mark III możesz podłączyć do stacji dokującej K5, która jest wyposażona we wzmacniacz słuchawkowy, aby stworzyć pełnowartościowy biurkowy system wzmacniający.

Zestaw akcesoriów do kompletnej ochrony odtwarzacza
X3 Mark III posiada w zestawie dwa pokrowce ochronne, jeden miękki i elastyczny - wykonany z sylikonu, oraz drugi solidny i twardy, wykonany z poliuretanu. Kolorystyka pokrowców zgrywa się z wyglądem odtwarzacza, a same pokrowce skutecznie ochronią Twój odtwarzacz przed otarciami czy rysami mogącymi powstać w trakcie codziennego użytkowania i zapewnią Twojemu odtwarzaczowi jak najdłuższą żywotność.

 

Dane techniczne:

Kolor: czarny/czerwony
Wymiary i waga: waga: 126 g wymiary: 59 mm x 114 mm x 12,8 mm
Ekran: kolorowy o przekątnej 2,31 cala i rozdzielczości 320 x 240 pikseli
Materiały: szkło hartowane i aluminiowe obramowanie (unikalna struktura kanapki)
Zasilanie i bateria:
Port: micro USB
Źródło zasilania: port USB komputera, ładowarka USB, power bank
Bateria: litowo – polimerowa 2350 mAh 3,7 V
Przechowywanie danych: wsparcie dla kart micro SD do 256 GB
Micro USB: transfer danych/ładowanie
Port słuchawkowy: 3,5 mm/zbalansowany 2,5 mm
Wyjście liniowe: port 3,5 mm (dzielony z portem słuchawkowym i koaksjalnym, przełączanie następuje w ustawieniach systemu)
Wyjście koaksjalne: DOP/D2P (do DSD64)
Statusy wskaźnika: działanie (niebieski), ładowanie (czerwony), w pełni naładowany (zielony)
Wyświetlacz pokazuje szczegółowe informacje dotyczące stanu baterii

Obsługiwane formaty:

DSD: DSD64 (.iso&dsd&dff)
APE: obsługa do 192 kHz/24 bit dla szybkiej kompresji,
obsługa do 96 kHz/24 bit dla stopnia kompresji Normal i High
Brak wsparcia dla kompresji Extra High i Insane
FLAC: obsługa do 192 kHz/24 bit na wszystkich stopniach kompresji
ALAC: obsługa do 192 kHz/24 bit (Format skompresowanych bezstratnych plików Apple)
WAV: obsługa 192 kHz/32 bit
WMA: obsługa do 48 kHz/24 bit (obsługa w późniejszych wersjach firmware)
AIFF/AIF: 192 kHz/32 bit
AAC: obsługa AAC używanych przez iTunes Apple, iPhone, iPod, iPad, itp.
OGG: obsługiwane
MP3: obsługiwane

Główne cechy X3 Mark III:

Bluetooth: V4.1 Dual Mode Bluetooth V4.1
Wyjście zbalansowane 2,5 mm: obsługiwane
Przycisk wielofunkcyjny: kontrola odtwarzania, przełączanie korektora, przejście pomiędzy listami odtwarzania, zmiana motywów jednym przyciskiem
Pokrętło dotykowe: czułość wysoka/średnia/niska
DAC USB: obsługa 192 kHz/24 bit poprzez instalację sterowników (Win 7, Win 8 i Win 10 do 32/64 bit)
Mac OS będzie wspierany w późniejszych wersjach firmware
Pilot na kablu słuchawkowym: obsługiwany (nie obsługuje regulacji głośności w Apple Earpods)
Aktualizacja firmware: poprzez kartę micro SD
Pamięć zewnętrzna: karty micro SD, wsparcie dla kart o pojemności do 256 GB
Transfer danych: USB 2.0 High Speed
Odtwarzanie utworów: obsługuje wyszukiwanie oraz odtwarzanie po folderach, ‘All Songs’, Albums, Artist, Genres, ‘Favourites’ Playlists i ‘Recently added’
Wznowienie działania po wyłączonym zasilaniu: wznawia odtwarzanie od ostatnio odtwarzanego utworu lub ostatniej pozycji przed odłączeniem zasilania
Zarządzanie bibliotekami: wspiera dodawanie i zarządzanie ulubionymi, listami odtwarzania w odtwarzaczu, wspiera usuwanie ulubionych, list odtwarzania, pojedynczych utworów oraz folderów w odtwarzaczu, wspiera usuwanie pakietów
Hibernacja: odtwarzacz potrafi przejść automatycznie do stanu hibernacji i może zostać natychmiastowo wybudzony przy minimalnym zużyciu baterii
Wygaszacz ekranu: wygaszanie ekranu określone przez użytkownika
Jasność wyświetlacza: regulowana
Wsparcie dla CUE: wspiera rozdzielanie piosenek poprzez CUE, pomijanie utworów w obrębie CUE, przewijanie do przodu i do tyłu
Okładki albumów: na pełnym ekranie lub w trybie Normal
Wyświetlanie tekstów piosenek: wspiera wyświetlanie tekstów utworów oraz tagi ID3
Przerwy w odtwarzaniu: odtwarzanie bez przerw/fade in & out/ wyłączone
Regulacja głośności: 120-stopniowy cyfrowy potencjometr
Rozmiar czcionki: regulowany
Blokada ekranu: włączona/wyłączona przez użytkownika przy pomocy przycisku wielofunkcyjnego, przyciskiem potwierdzenia oraz przyciskiem zmiany utworów
Usuwanie bieżącego pliku: obsługiwane (usuwanie pojedynczych utworów CUE nie jest wspierane)
Odtwarzanie folderów: po folderach/wykonawcach/albumach/rodzajach muzyki
Ochrona wyjścia: automatyczne wyłączenie zasilania gdy prąd wyjściowy odbiega od normy
Wybór wyjścia: liniowe/słuchawkowe/SPDIF
Wyjście liniowe: regulowana głośność na poziomie LO/Fixed
Ustalanie głośności: regulowana gdy urządzenie jest włączone
Ochrona słuchu: regulowany maksymalny poziom głośności w celu ochrony słuchu
Balans: L10 ~ R10
Podbicie: dostępne ustawienia High i Low
Przejścia on/off: przełącznik MOS i przełącznik analogowy o niskich zniekształceniach
SGM3712 zapobiegający przejściom on/off
Bateria wewnętrzna: litowo-polimerowa 2350mAh 3,7 V
Napięcie ładowania: do 500mA poprzez port USB komputera, do 1,5A poprzez ładowarkę USB 2A (czas ładowania ok. 3 godzin)
Czas odtwarzania: około 10 godzin poprzez wyjście słuchawkowe (możliwe ulepszenie dzięki przyszłym aktualizacjom firmware), 15 godzin poprzez Bluetooth
Zastosowane układy: SOC Ingenic JZ4760B, DAC: PCM5242 X 2, LPF: OPA2140, OP: OPA1622

Opakowanie i akcesoria:

Opakowanie: pudełko kartonowe
Wymiary opakowania: 110 mm X 165 mm X 51 mm
Kabel: wysokonapięciowy kabel micro USB o długości 1 m do transferu danych/ładowania
Cyfrowy adapter koaksjalny: 1 szt.
Ochrona wyświetlacza: 2 szt. (jedna preaplikowana fabrycznie)
Karta gwarancyjna: 1 szt.
Skrócona instrukcja obsługi: 1 szt.
Przezroczysty pokrowiec TPU: 1 szt.
Pokrowiec skórzany: 1 szt.
Naklejka Hi-Res: 1 szt.

Nasze marki

 • PureLink
 • Sony
 • Cyrus
 • Shuguang
 • Onkyo
 • Rolof Audio
 • Soundgenic I-O Data
 • Martin Logan
 • Genalex
 • Amphion
 • Tung-sol
 • Vap
 • Sovtek
 • Davone
 • Shanling
 • Vinyl
 • Feliks Audio
 • Audiovector
 • Solid Tech
 • Naim
 • Peerless-AV
 • Fram Audio
 • Hana Cartridges
 • Cabasse
 • PSVane
 • Fidata
 • DLS
 • LD Systems
 • Klipsch
 • Nime Audio Design
 • Monkey Cable
 • Elrog
 • Premium Sound
 • Atoll
 • B-Tech
 • Zavfino
 • Fonestar
 • JVC
 • Rel Acoustics
 • Nottingham Analogue Studio
 • iFI Audio
 • Avid
 • Sveda Audio
 • Wireworld
 • Quadral
 • Wigg Art
 • Meze
 • YBA
 • Goldring
 • Supravox
 • Anthem
 • Kef
 • Hegel
 • Encore
 • Trenner & Friedl
 • Grenton
 • Pear Audio Analogue
 • Full Music
 • Pioneer
 • Epson
 • Viz-Art Automation
 • Electro-Harmonix
 • Mastersound
 • HiFiMan
 • Yaqin
 • Fyne Audio
 • Lumin
 • Beyerdynamic
 • ATC Loudspeakers
 • Norma Audio
 • Xavian
 • Hidizs
 • Używane audio
 • Serblin & Son
 • Kauber
 • Adeo Screen
 • Primare
 • ArtSound
 • Brainwavz
 • Lindy
 • Line Magnetic Audio
 • Isol - 8
 • Nagra
 • Bladelius Design Group
 • Arcam
 • Tannoy
 • Hijiri - Harmonix
 • Mullard
 • Cardas Audio
 • Triangle
 • Tonar
 • Optoma
 • Synergistic Research
 • Rockna Audio
 • Audiobyte
 • Tellurium Q
 • Melodika
 • Vermouth Audio
 • NuPrime Audio
 • Jelco
 • Audion
 • Unison Research
 • Paradigm
 • Vitrea
 • Enerr
 • Beniamin Baczewski
 • FiiO
 • Final Audio Design
 • Auralic
 • Audio Physic
 • Mofi
 • Audio-GD
 • XRCD24
 • Acoustique Quality
 • Fezz Audio
 • Pmc
 • Kimber Kable
 • Silent Angel
 • Ortofon
 • Falcon Loudspeakers
 • Astell & Kern
 • Pro-Ject Audio Systems
 • BenQ
 • Musical Fidelity
 • Audioform
 • Trilogy Audio
 • Abyssound
 • Cocktail Audio
 • Gradient
 • iTouch Vectis
 • Nagaoka
 • Amina
 • Rha
 • Mee Audio
 • Mag-Lev Audio
 • UVCase DP
 • Panasonic
 • AudioSolutions
 • Chord Electronics