FiiO

FiiO

Firma FiiO została założona w 2007 roku i ma doświadczenie w badaniu i opracowywaniu niezliczonych przenośnych produktów muzycznych różnych typów oraz w sprzedaży produktów marki FiiO za pośrednictwem przedstawicieli handlowych na całym świecie. Nazwa marki FiiO składa się z Fi (fidelity z HiFi) oraz iO (numer 1 i 0), reprezentując prawdziwe uczucie i wygodne życie, które ożywia technologia cyfrowa. Tymczasem chińskie „飞傲” to transliteracja FiiO, wskazująca na pozytywnego i innowacyjnego ducha kwitnącego jak wiosna.

FiiO koncentruje się na jakości produktów, ściśle przestrzega norm ISO9001 w zakresie zarządzania jakością i ciężko pracuje, aby osiągnąć najniższy wskaźnik zwrotów produktów związanych z naprawami. Doświadczenie w badaniu i rozwoju niezliczonych przenośnych produktów muzycznych różnych typów zaowocowało tym, że marka FiiO zmieniła postrzeganie produktów Made in China.

FiiO projektuje, produkuje i sprzedaje produkty wysokiej jakości po korzystnych cenach dla tych, którzy kochają muzykę i styl. FiiO przywiązuje dużą wagę do potrzeb użytkowników i nieustannie dąży do doskonałości w projektowaniu i produkcji produktu, aby dostarczać użytkownikom najlepsze produkty audio w najlepszych cenach.

Kilka produktów FiiO osiągnęło rekordową sprzedaż w swoich segmentach produktów i otrzymało niezliczone nagrody, w tym iF Design Award, Reddot Award, EISA Award, VGP Award itp.